Інформація про допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування


«Про заснування щомісячної допомоги Донецької обласної ради учням професійно-технічних навчальних закладів і студентам (курсантам) вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному утриманні»

З метою матеріальної підтримки учнів професійно-технічних навчальних закладів і студентів (курсантів) вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному утриманні, Донецькою обласною радою щорічно з 2003 року, засновується щомісячна допомога даній категорії учнів.
Дана допомога виплачується учням професійно-технічних навчальних закладів у розмірі 100 грн., студентам вищих навчальних закладів I-ІІ рівнів акредитації - 100 грн., студентам (курсантам) вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації - 150 грн.
Щомісячна допомога призначається органами управління праці та соціального захисту населення за клопотанням ректорів державних вузів ІІІ-ІV рівнів акредитації, директорів внз І-ІІ рівнів акредитації та директорів професійно-технічних закладів.

В 2013 році відповідно до рішення сесії обласної ради від 16.01.2013 № 6/18-455 щомісяця отримують допомогу близько 3,0 тисяч учнів, студентів і курсантів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають на повному державному утриманні. На зазначені цілі в 2013 році в обласному бюджеті передбачено 3600,0 тис.грн.


Website Security Test