«Про надання пільг інвалідам по зору»

Починаючи з 1993 року обласною радою надаються пільги при оплаті житлово-комунальних послуг інвалідам по зору 1 і 2 груп, а також дітям-інвалідам по зору до 18 років, що значною мірою сприяє збереженню необхідного рівня життя цієї соціально незахищеної категорії громадян.

Рішенням обласної ради від 26 січня 2013 року № 6/18-454 інвалідам по зору 1 і 2 груп, а також дітям-інвалідам по зору до 18 років, які проживають у сім'ях, яким відмовлено у наданні житлових субсидій, надаються пільги на наступні види послуг:
-
- 50-відсоткова знижка на оплату за володіння (користування) житлом усіх форм власності;
- 50-відсоткова знижка на оплату комунальних послуг: електропостачання, газопостачання, теплопостачання, водопостачання (холодне та гаряче), водовідведення в межах встановлених норм споживання;
- 50-відсоткова знижка на придбання (у разі якщо житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло - або газопостачанням для опалення) твердого палива та скрапленого газу;
- 50-відсоткова знижка на вивезення твердих побутових відходів
Пільга надається у вигляді грошової компенсації, виходячи з норми 2,2 тонни вугілля і 2 балона скрапленого газу на житлове будівництво, за цінами, встановленими Кабінетом Міністрів України на 2013 рік для розрахунку житлових субсидій, що надаються населенню.

Контингент інвалідів по зору 1, 2 груп, дітей-інвалідів по зору до 18 років становить 3,9 тисяч осіб. У 2013 році бюджетом області на оплату житлово-комунальних послуг для даної категорії інвалідів було передбачено близько 2140,2 тис. грн.


Website Security Test