Проекти, конкурсиКращий працівник у сфері освіти
Посилання
Опитування

Інформація про Конкурс «Кращий працівник року» у сфері освіти

 

З метою підвищення престижу і стимулювання творчої активності працівників у сфері освіти, популяризації їх здобутків і професійної майстерності, відповідно до рішення обласної ради щорічно, починаючи з 2003 року, проводиться обласний конкурс «Кращий працівник року» в сфері освіти. Згідно з Положенням про конкурс номінації визначаються щорічно з урахуванням актуальності. Переможцям та лауреатам вручаються цінні подарунки.

 

  За підсумками Конкурсу переможцями стали:

 

Рішення

Номінація

Переможці

21.10.2003 №4/11-283

2004 рік    У конкурсі взяло участь 942 номінанта

 

«Кращий вчитель природно-математичних дисциплін»   

«Кращий вчитель гуманітарних дисциплін»

«Кращий вчитель початкових класів»

Рябуха Олександра Зіновіївна – вчитель математики ЗШ №35 м. Краматорська

 

Сутковий Володимир Лукіч – вчитель історії ЗШ №11 м. Артемівська

Тюріна Ірина Григорівна -вчитель ЗШ №2    м. Ясинувата

28.12.2004 №4/24-549

2005 рік    У конкурсі взяло участь 966 номінантів

 

«Кращий вчитель природно-математичних дисциплін»   

 «Кращий вчитель гуманітарних дисциплін»

 

 

«Кращий вчитель початкових класів»

 

«Кращий працівник дошкільної освіти»

 

«Кращий працівник інтернатних установ»

Бабенко Микола Федорович - вчитель фізики міського ліцею  м. Маріуполя

 

Бойко Георгій Володимирович - вчитель української мови та літератури Новоукраїнської загальноосвітньої школи Мар'їнського району

Аліфанова Інна Анатоліївна - вчитель загальноосвітньої школи № 4 м. Докучаевська

Тішакова Анжела Олексіївна - вихователь дитячого дошкільного закладу № 30 м. Шахтарська

Новік Лариса Іванівна - вихователь санаторної школи - інтернату для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу м. Краматорська

23.12.2005 №4/31-734

2006 рік    У конкурсі взяло участь 994 номінанта

 

«Кращий вчитель сільської школи»

 

«Кращий педагог-дослідник» 

 

«Кращий директор школи»

 

«Кращий методист»

 

 

Кращий педагог позашкільного закладу

Склярова Валентина Олександрівна - вчитель німецької мови Красногорівської школи Ясинуватського району

Добровольська Світлана Вікторівна - вчитель географії та економіки школи № 5 м. Маріуполя

Кіщенко Світлана Іванівна - директор Часівярської школи № 15

Сидорова Оксана Вікторівна - методист з навчальних дисциплін міського методичного кабінету м. Димитрова

Шейгас Сергій Олександрович - керівник клубу «Пантера» Калінінського району м. Донецька

21.12.2006 №5/7-128

2007 рік    У конкурсі взяло участь 1011 номінантів

 

«Кращий молодий вчитель сільської школи»

 

«Кращий педагог загальноосвітнього інтернатного закладу»

 

 

«Кращий вчитель інформатики»

 

«Кращий майстер виробничого навчання»

 

«Кращий керівник гуртка»

Цико Ігор Григорович - вчитель Новоолександрівської школи Олександрівського району

Гурська Неля Павлівна - вчитель загальноосвітньої санаторної школи-інтернату 1-2 ступеня № 2 для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу м. Краматорська

Сплошнова Жанна Анатоліївна - вчитель Курахівського навчально-виховного комплексу Мар'їнського району

Езікова Ірина Іванівна - радіотехнік Донецького професійного ліцею автосервісу № 114

Сергієнко Світлана Борисівна - керівник народного художнього колективу «Мельпомена» обласного Палацу дитячої та юнацької творчості м. Донецька

20.12.2007 №5/13-350

2008 рік    У конкурсі взяло участь 1027 номінантів

 

«Кращий директор сільської школи»

«Кращий заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітнього інтернатного закладу»

«Кращий старший майстер професійно-технічного навчального закладу»

 «Кращий класний керівник (куратор)»

 

«Кращий методист позашкільного закладу»

Шилов Сергій Григорович - директор Торської школи, м. Красний Лиман

Рудас Тетяна Петрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами розумового і фізичного розвитку (допоміжна школа) м. Маріуполь

Якименко Олена Олексіївна - вчитель ліцею, м. Костянтинівка

 

Середа Людмила Володимирівна - методист Центру дитячої та юнацької творчості Петровського району, м. Донецьк

Ситник Ольга Володимирівна - старший майстер Єнакіївського професійного торгово- кулінарного ліцею № 96

22.01.2009 №5/20-646

2009 рік    У конкурсі взяло участь 1257 номінантів

 

«Кращий вчитель російської мови та літератури»

«Кращий керівник районної методичної служби»

«Кращий організатор виховної роботи»

 

«Кращий класний керівник професійно-технічного навчального закладу» 

«Кращий викладач вищого навчального закладу»

Коваль Вікторія Олексіївна - вчитель російської мови та літератури Донецької загальноосвітньої школи № 20

Горна Ельвіра Миколаївна - завідувач Мар'їнського районного методичного кабінету

Кущенко Едуард Борисович - педагог-організатор Кіндратівської школи Костянтинівського району

Сізон Наталія Іванівна - класний керівник Селидівського професійного ліцею № 41

 

Нечепаєв Валерій Георгійович - завідувач кафедри «Основи проектування машин» Донецького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор

15.04.2010 №5/27-844

2010 рік   У конкурсі взяло участь 1700 номінантів

 

«Кращий директор опорної школи освітнього округу»

 

«Кращий викладач навчально-виховного курсу «Донетчиноведення»

«Кращий практичний психолог, соціальний педагог навчально-виховного закладу»

«Кращий молодий викладач вищого навчального закладу»

 

 

 

«Кращий викладач спеціальних дисциплін професійно-технічного навчального закладу»

Удовенко Андрій Васильович - директор Донецької загальноосвітньої школи № 61

 

Кондрат’єв Андрій Вікторович - вчитель історії загальноосвітньої школи № 8 м. Димитрове

 

Сервачак Олена Вікторівна - практичний психолог Красноармійського навчально-виховного комплексу

 

Гончар Вікторія Василівна - кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємств, начальник відділу «Центр управління трудовими ресурсами» Приазовського державного технічного університету

Скриниця Тетяна Василівна - викладач спеціальних дисциплін Маріупольського вищого металургійного професійного училища

29.12.2010  №6/2-23

2011 рік   У конкурсі взяло участь 1657 номінантів

 

«Кращий організатор профорієнтаційної роботи»

 

 

«Кращий директор загальноосвітньої школи з інклюзивним навчанням»

«Кращий працівник освіти з підготовки дітей до навчання у школі»

«Кращий викладач шкільного курсу бізнес-освіти»

 

«Кращий завідувач випускаючої кафедри вищого навчального закладу»

Черкашина Олена Михайлівна - педагог-організатор Верхньоторецької загальноосвітньої школи I - III ступенів ім. А.П. Сибірцева Ясинуватського району

Лисовицька Алевтина Леонідівна - директор Маріупольської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 52

Стрельник Олена Анатоліївна - вчитель початкових класів Селідівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6

Добровольська Світлана Вікторівна - вчитель географії та економіки Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням окремих предметів

Дорофієнко В'ячеслав Володимирович - завідувач кафедри менеджменту невиробничої сфери Донецького державного університету управління, Заслужений працівник освіти України, доктор економічних наук, професор

14.09.2011 №6/6-137

2012  рік    У конкурсі взяло участь 1897 номінантів

 

«Кращий вихователь дошкільного навчального закладу»

«Кращий вчитель профільної загальноосвітньої середньої школи» «Кращий організатор шкільної системи національного виховання»

«Кращий викладач професійно-технічного навчального закладу»

«Кращий молодий професор вищого навчального закладу»

Борисова Олена Анатоліївна - вихователь дошкільного навчального закладу № 118 м. Горлівки

Мігутіна Олена Олександрівна - вчитель Красноармійського навчально-виховного комплексу

 

Лавренко Олена Олександрівна - заступник директора з виховної роботи Артемівська загальноосвітньої школи № 11

Деревяшкіна Марина Миколаївна - викладач Маріупольського вищого металургійного професійного училища

Азарян Олена Михайлівна - професор, завідувач кафедри маркетингу і комерційної справи Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, доктор економічних наук

24.12.2012  №6/17-428

2013 рік   У конкурсі взяло участь 1856 номінантів

 

«Кращий керівник районного / міського методичного об'єднання вчителів»

 

«Кращий вчитель іноземної мови початкової школи»

«Кращий педагог груп спеціального і санаторного профілю дошкільного навчального закладу для дітей з обмеженими можливостями здоров'я»

«Кращий методист професійно-технічного навчального закладу»

«Кращий декан вищого навчального закладу»

Дейкун Олена Володимирівна - керівник районного методичного об'єднання вчителів біології, вчитель біології Петровської загальноосвітньої школи Старобешівського району

Володіна Олена Олександрівна - вчитель англійської мови спеціалізованої школи I-III ступенів № 11 м. Донецьк

Ткаченко Тетяна Вікторівна вчитель-логопед дошкільного освітнього закладу № 2 «Оленка» м. Слов'янська

 

 

 

Моісеєнко Тетяна Миколаївна - методист Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища

Черніченко Геннадій Олександрович - декан економічного факультету Донецького національного університету

 

 

Дата виставлення 04.10.2013г.


Website Security Test