Прес-центрНовини«Общество и ВИЧ-инфицированные дети»...
Новини

06.09.2019, 23:15

Сесія Маріупольської міської ради

Інші новини

05.09.2019, 09:05

СПІВЧУТТЯ

04.09.2019, 18:30

Інвестиційний паспорт ОТГ як інструмент залучення інвестицій в розвиток громади

02.09.2019, 14:15

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на вересень 2019 року

02.09.2019, 09:55

Вітаємо з Днем знань!

«Общество и ВИЧ-инфицированные дети»

20 липня 2010 року, 12:00

Председатель Донецкого областного совета Андрей Шишацкий принял участие в программе «Регионы» Национального радио, выпуск «Общество и ВИЧ-инфицированные дети».

Приводим полную версию беседы собственного корреспондента национального радио Людмилы Кузьменко с главой Донецкого облсовета Андреем Шишацким:

Ведучий: Чотири з половиною тисячі гривень із власної зарплатні щомісяця переказує голова Донецької облради Андрій Шишацький на допомогу дітям-сиротам, народженим від ВІЛ-інфікованих матерів. Проблему необхідності зміни психології суспільства у ставленні до ВІЛ-позитивних людей в інтерв’ю з Андрієм Шишацьким обговорювала наш власний кореспондент Людмила Кузьменко.

Кор.:

7 липня дев’ять років тому спеціалізований Будинок дитини для сиріт, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів, прийняв перших вихованців. Рішенням Донецької облради за фінансування управління охорони здоров’я облдержадміністрації цей унікальний заклад було створено у місті Макіївці.

Вперше Андрій Шишацький побував тут через рік після відкриття, випадково зустрівши свого давнього знайомого Віктора Гончарова, який став головним лікарем закладу.

Шишацький:

Кор.:

І працюючи директором заводу великопанельного домобудування, і потім очоливши Харцизький трубний завод, Андрій Шишацький постійно надавав допомогу Будинку дитини, у чому його підтримували трудові колективи. У квітні Андрія Шишацького було обрано головою Донецької облради.

Шишацький:

Таким було спонтанним рішення – оту надбавку, яка мені нараховується, у повному обсязі перераховувати на рахунки цього закладу. Сума – 4, 5 тисячі гривень щомісяця.

Кор.: Будинок дитини у Макіївці для тих, від кого відмовилися ВІЛ-інфіковані матері, розрахований на 80 сиріт віком від 1 місяця до 4 років. І порожніх ліжечок тут немає.

Пресс-центр

Website Security Test