Прес-центрНовиниУряд визначив порядок надання субвенції район...
Новини

30.04.2026, 18:55

Відбулося засідання Ради управління людськими ресурсами при НАДС

Інші новини

20.02.2026, 18:20

Стартувала кампанія декларування - 2026

20.02.2026, 18:15

Презентації проєкту постанови Кабінету Міністрів України стосовно державної політики щодо тимчасово окупованої російською федерацією території України.

17.02.2026, 17:35

Про декларування 2026

29.01.2026, 17:40

ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ТЕХНОЛОГІЙ РОЗУМНОГО МІСТА ТА ВІДБУДОВИ

Уряд визначив порядок надання субвенції районним радам на 2022 рік

26 січня 2022 року, 15:20

Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення окремих видатків районних рад, спрямованих на виконання їх повноважень, затвердив Кабінет Міністрів України. Відповідну постанову Уряд схвалив на засіданні 26 січня.

Як повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В'ячеслав Негода, субвенція спрямовується на заробітну плату посадових осіб місцевого самоврядування районних рад у 2022 році.

"Цьогоріч в державному бюджеті передбачено субвенцію для районних рад в обсязі 154,4 млн грн. Ці кошти спрямовуються виключно на заробітну плату посадових осіб районних рад у 2022 році», - пояснив В’ячеслав Негода.

Зважаючи на обмежений фінансовий ресурс райрад, Мінрегіон неодноразово рекомендував їм оптимізувати структуру виконавчого апарату і встановити максимальну кількість штатних одиниць до 8 працівників. Саме на таку кількість працівників і розрахований обсяг субвенції, яка спрямована на фінансування їх заробітної плати.

Деталі Порядку та умов надання субвенції райрадам очікуємо після набрання чинності схваленої Постанови.



Пресслужба