Прес-центрНовиниОголошено грантовий конкурс мініпроектів в ра...
Новини

22.02.2022, 16:00

Депутат Донецької обласної ради Василь Щербань провів "пряму телефонну лінію" з виборцями

Інші новини

21.02.2022, 09:20

Парламент відновив індексацію пенсій, призначених посадовим особам місцевого самоврядування

19.02.2022, 09:30

День Державного Герба України

18.02.2022, 12:35

Місцеві ради на пленарних засіданнях сесій розглянули програми місцевого розвитку та актуальні питання життєдіяльності громад

17.02.2022, 15:25

Працівники виконавчого апарату Донецької обласної ради провели онлайн-нараду з представниками Великоновосілківської селищної ради

Оголошено грантовий конкурс мініпроектів в рамках ініціативи «Добрі сусіди – одна країна»

11 січня 2022 року, 15:25

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» за фінансування USAID DG‑East оголосила грантовий конкурс мініпроектів.

Метою проведення конкурсу є сприяння підвищення громадянської свідомості та активності в Луганській та Донецькій областях, формування у жителів відчуття співпричетності до креативних перетворень з підвищення якості та комфорту міського простору, виявлення ініціатив, спрямованих на естетичне оформлення, благоустрій та моделювання сучасного урбаністичного артпростору у 14 цільових містах ініціативи.

Географія конкурсу: Костянтинівка, Краматорськ, Торецьк, Покровськ, Слов’янськ, Маріуполь, Бахмут (Донецька область); Станиця Луганська, Старобільськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Сватове, Рубіжне і Попасна (Луганська область).

Конкурсантами можуть бути ОСББ і асоціації ОСББ, а також громадські та благодійні організації за умови відповідності критеріям відбору.

Партнерами Конкурсанта (організації та установи, які братимуть участь в реалізації мініпроекту або його співфінансуванні), можуть бути:

  • органи державної влади та місцевого самоврядування;
  • комунальні установи та підприємства;
  • комерційні організації та фізичні особи – підприємці.

Вимоги до мініпроектів, приклади можливих ініціатив, правила подання заявок, шаблон заявки і супровідного листа, часові межі етапів конкурсу, критерії оцінювання та інша необхідна заявнику інформація наведені у Положенні про конкурс.

Грантова підтримка надається організатором у грошовій формі та може становити до 100 тис.грн.

Кінцевий термін подання пропозицій: 20 квітня 2022 року.

Організатор конкурсу залишає за собою право завершити прийом заявок до оголошеної дати закінчення конкурсу у разі, якщо передбачені фінансові ресурси на проведення цього конкурсу будуть вичерпані на затверджені конкурсною комісією заявки на попередніх етапах конкурсу.

Прес-служба