Прес-центрНовиниВітаємо з Днем місцевого самоврядування!...
Новини

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

Інші новини

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

13.03.2024, 11:35

Про онлайн курс « Декларуйся»

26.02.2024, 15:15

Тренінг на тему: TONE FROM THE TOP: ефективний антикорупційний менеджмент в організації

Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

07 грудня 2021 року, 09:15

Цей день об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, усіх, хто вболіває за долю держави та зацікавлений у розбудові  демократичного суспільства.  

На плечах працівників органів місцевого самоврядування лежить відповідальність за благоустрій, розвиток соціальної і культурної сфери,  покращення якості адміністративних послуг, економічне зростання, реалізацію задумів та перспективних планів.

Переконані, що завдяки вашому досвідові, енергії та вірності справі стане можливим застосувати кращі здобутки місцевого самоврядування на благо територіальних громад.

Районні ради наразі зіткаються з труднощами в реалізації повного обсягу своїх повноважень, передбачених Конституцією і законами України, і ведуть системну, цілеспрямовану роботу по відстоюванню інтересів органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня.

Віримо, що ваші зусилля прискорять завершення реформи місцевого самоврядування з трьома рівнями адміністративно-територіального устрою і створять умови для повноцінної праці.

Районним та обласним радам надзвичайно важливо відчувати підтримку з боку такої впливової організації як УАРОР.

Дякуємо вам за непохитне сприяння розвитку та втіленню ефективної системи місцевого самоврядування, участь у зважених та прогресивних ініціативах заради зміцнення регіонів, розбудови та розквіту України.

Від щирого серця бажаємо всім міцного здоров’я, великого щастя, нових досягнень у роботі та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.

 

Прес-служба