Прес-центрНовиниМісцеві ради в ході сесій розглянули питання ...
Новини

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

Інші новини

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

Місцеві ради в ході сесій розглянули питання економічного та соціального розвитку територіальних громад

25 листопада 2021 року, 16:20

Протягом тижня відбулися сесії Краматорської, Маріупольської, Соледарської міських, Новодонецької селищної та Шахівської сільської рад.

 

23 листопада відбулося пленарне засідання позачергової 19 сесії Шахівської сільської ради Покровського району, яке провела сільський голова Валентина Середа.

Депутати розглянули 150 питань порядку денного.

Було внесено зміни на 2021 рік до:

  • бюджету Шахівської сільської територіальної громади;
  • Програми економічного і соціального розвитку Шахівської сільської територіальної громади..jpg

Депутати затвердили:

  • звіт про виконання бюджету Шахівської сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року;
  • план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік;
  • програму «Розвиток соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми на території Шахівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки»;
  • Програму стимулювання працівників КНП «ЦПМСД Шахівської сільської ради», які безпосередньо задіяні у заходах з ліквідації COVID-19 на території Шахівської сільської територіальної громади.

Прийнято низку рішень з земельних та комунальних питань.

 .jpg

24 листопада відбулося пленарне засідання 20 сесії Краматорської міської ради, яке провів міський голова Олександр Гончаренко.

Розглянуто 83 питання порядку денного.

На початку засідання заслухали інформацію керівника Краматорської окружної прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території міста Краматорська.

На засіданні затвердили звіт про виконання бюджету Краматорської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року та план діяльності Краматорської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2021 рік та до окремих програм:

- Програми економічного і соціального розвитку Краматорської міської територіальної громади на 2021 рік;

- міської цільової програми «Громадський бюджет міста Краматорськ на 2021- 2025 роки»;

- Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров'я вторинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки;

- Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров'я первинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки.

На засіданні затвердили заходи щодо соціального захисту населення міста Краматорська у сфері охорони здоров'я на 2022 рік; профілактики і боротьби з інфекціями, яких можна запобігти засобами імунопрофілактики на 2022-2024 роки; профілактики та лікування цукрового діабету в місті на період 2022-2024 роки та внесли зміни до міських заходів протидії захворюванню на туберкульоз у м. Краматорську на 2020-2022 роки.

Також у ході роботи пленарного засідання депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо державних гарантій медичним працівникам; прийняли рішення про проведення звітів депутатів Краматорської міської ради VIII скликання; про придбання у комунальну власність Краматорської територіальної громади за кошти міського та обласного бюджетів на умовах співфінансування квартир для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування; про надання матеріальної допомоги мешканцям міста та розглянули комунальні і земельні питання.

  1.jpg

Пленарне засідання 12 сесії Маріупольської міської ради, яке відбулося 24 листопада, провів міський голова Вадим Бойченко.

На засіданні розглянули 151 питання порядку денного.

Депутати несли зміни до міського бюджету на 2021 рік

На пленарному засіданні затвердили:

- Програму економічного і соціального розвитку м. Маріуполя на 2021 рік у новій редакції;

- Програму лояльності для приватних осіб-підприємців, які працюють в галузі «Культура та мистецтво» в приміщеннях комунальної власності м. Маріуполя;

- моніторинговий звіт щодо виконання «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста Маріуполя до 2020 року» та приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів» з зобов’язанням скоротити викиди парникових газів, зокрема оксиду вуглецю (СО2), щонайменше на 30% до 2030 року.

 2.jpg

Депутати заслухали звіти про діяльність 8 постійних комісій міської ради за період з 03.12.2020 до 01.11.2021 року, прийняли рішення про реєстрацію депутатської групи «Жінки за Мир» (Жінки. Мир. Безпека.).

Також у ході роботи пленарного засідання прийняли низку рішень щодо надання матеріальної допомоги мешканцям міської територіальної громади, з питань комунальної власності та земельних відносин.

  1.jpg

Пленарне засідання 13 сесії Соледарської міської ради, яке відбулося 24 листопада, провів міський голова Євген Пластун.

На засіданні розглянули 45 питань.

Депутати внесли зміни до бюджету Соледарської міської територіальної громади на 2021 рік та до трьох програм:

- Програми благоустрою Соледарської міської  територіальної  громади;

- Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Соледарської міської територіальної громади та здійснення внесків до їх статутних фондів;

- Програми про відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам, засновником яких є Соледарська міська рада.

 2.jpg

На засіданні затвердили:

- звіт про виконання бюджету Соледарської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року;

- звіт про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради Бахмутського району за 9 місяців 2021 року;

- структуру та загальну чисельність працівників Управління соціального захисту населення Соледарської міської ради Бахмутського району;

- План діяльності Соледарської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

На засіданні прийняли рішення про утворення та затвердження складу надзвичайної протиепізоотичної комісії при Соледарській міській раді та Положення про неї; про створення Служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, інших маломобільних груп населення та затвердили Положення про Службу, а також розглянули інші питання.

 .jpg

25 листопада відбулося пленарне засідання 16 сесії Новодонецької селищної ради Краматорського району, яке провів селищний голова Дмитро Бражніков.

На засіданні розглянули 45 питань.

Першим питанням депутати прийняли рішення про затвердження символіки Новодонецької селищної територіальної громади, герба та прапора.

Також на засіданні затвердили Програму пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Новодонецької селищної територіальної громади на 2021 рік та затвердили Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ надання адміністративних послуг і видачі документів дозвільного характеру виконавчого комітету Новодонецької селищної ради в новій редакції.

Серед інших розглянутих питань депутати внесли зміни до структури та штатної чисельності апарату селищної ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Новодонецької селищної ради на 2021 рік, до рішення селищної ради про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», розглянули земельні та інші питання.

Прес-служба