Прес-центрНовиниРади місцевих громад провели сесії...
Новини

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

Інші новини

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

13.03.2024, 11:35

Про онлайн курс « Декларуйся»

26.02.2024, 15:15

Тренінг на тему: TONE FROM THE TOP: ефективний антикорупційний менеджмент в організації

Ради місцевих громад провели сесії

18 листопада 2021 року, 15:05

Цього тижня відбулися сесії Новогродівської, Добропільської, Курахівської, Лиманської міських та Хлібодарівської сільської рад.

  1.jpg

Пленарне засідання позачергової 20 сесії Новогродівської міської ради 15 листопада провів міський голова Олександр Шевченко.

На засіданні розглянули 20 питань.

Депутати внесли зміни до:

- програми «Розвиток та підтримка КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» на 2021-2023 роки;

- Програми розвитку фізичної культури і  спорту Новогродівської міської ради на 2018-2022 роки на 2022 рік;

- Програми економічного і соціального розвитку Новогродівської міської територіальної громади на 2021 рік;

- бюджету Новогродівської міської територіальної громади на 2021 рік.

 2.jpg

Затвердили 11 програм, серед яких:

 • Програма «Молодь територіальної громади Новогродівської міської ради» на 2022 – 2025 роки;
 • Програма «Творча обдарованість» територіальної громади Новогродівської міської ради на 2022 - 2027 роки;
 • Програма підтримки педагогічних працівників закладів освіти територіальної громади Новогродівської міської ради на 2022 - 2027 роки;
 • Програма професійного навчання і підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів Новогродівської міської ради на 2022-2024 роки за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади Новогродівської міської ради;
 • Програма «Підвищення життєвого рівня мешканців, вирішення соціальних проблем у зв’язку з трансформацією енергетичного сектору та поступовою відмовою від вугілля, зниження загрози для навколишнього природного середовища та здоров'я людини, зменшення викидів в атмосферне повітря, шляхом газифікації населених пунктів територіальної громади Новогродівської міської ради на 2022-2025 роки;
 • Програма енергоефективності та енергозбереження територіальної громади Новогродівської міської ради на 2022 – 2023 роки;
 • Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Новогродівської міської ради на 2022-2025 роки.

Також на засіданні прийняли рішення стосовно щорічного звітування депутатів міської ради про свою роботу перед виборцями, затвердили структуру міського управління соціального захисту населення та розглянули інші питання.

  1.jpg

16 листопада відбулося пленарне засідання 15 сесії Добропільської міської ради, яке провів секретар міської ради Віталій Шевченко.

На засіданні розглянули 67 питань.

На початку засідання депутати проголосували за дострокове припинення повноважень двох депутатів міської ради обраних від політичної партії «Голос» за особистими заявами про складання ними депутатських повноважень.

Депутати заслухали інформацію начальника відділу поліції №1 (м. Добропілля) Покровського районного управління поліції ГУ НП в Донецькій області про стан законності, боротьби зі злочинністю у Добропільській міській територіальній громаді та результати діяльності відділу поліції № 1 Покровського РУП ГУ НП в Донецькій області за 10 місяців 2021 року.

 2.jpg

На засіданні внесли зміни до:

- Програми економічного і соціального розвитку міської територіальної громади на 2021 рік;

- міського бюджету на 2021 рік;

- переліку адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у місті Добропіллі, які надаються Добропільською міською радою, її виконавчими та комунальними підприємствами;

- Положення про старосту Добропільської міської територіальної громади;

- Положень про виконавчі органи Добропільської міської ради.

Також депутати підтримали проект рішення про придбання житла для багатодітних сімей, розглянули майнові, комунальні, земельні та інші питання.

 1.jpg

17 листопада відбулося пленарне засідання 23 сесії Курахівської міської ради, яке провів міський голова Роман Падун.

На засіданні було розглянуто 69 питань порядку денного.

Депутати затвердили: звіт про виконання бюджету Курахівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року та порядок проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) щодо погодження кандидатури старости з жителями відповідного старостинського округу.

2.jpg

На засіданні внесли зміни до:

 • Програми соціально-економічного та культурного розвитку Курахівської міської територіальної громади на 2021 рік;
 • бюджету міської територіальної громади на 2021 рік;
 • структури та штатного розпису апарату Курахівської міської ради та її виконавчих органів на 2021 рік;
 • положень та порядків у сфері соціального захисту населення на території Курахівської міської територіальної громади.

Також депутати затвердили в новій редакції Положення про Центр надання адміністративних послуг Курахівської міської ради; перелік адміністративних послуг, які надаються за принципом пересувного віддаленого робочого місця адміністратора для проведення виїзного надання адміністративних послуг мешканцям міської територіальної громади із застосуванням сервісу «Мобільний адміністратор» та розглянули низку земельних і комунальних питань.

  1.jpg

Пленарне засідання 12 позачергової сесії Хлібодарівської сільської ради, яке відбулося 17 листопада, провів сільський голова Валерій Лубінець.

На розгляд було внесено 51 питання.

Депутати внесли зміни до бюджету Хлібодарівської сільської територіальної громади на 2021 рік та до чотирьох програм:

- Програми соціального захисту населення Хлібодарівської сільської територіальної громади;

- Програми «Будівництво вуличного освітлення Хлібодарівської сільської територіальної громади»;

- Програми «Покращення спортивної інфраструктури Хлібодарівської сільської територіальної громади»;

- Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та oci6 з їх числа, на території Хлібодарівської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Також на засіданні прийняли рішення про створення органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Хлібодарівської сільської територіальної громади; затвердили Порядок виплати компенсацій за пільговий проїзд один раз на piк до будь-якого пункту України i назад одним із видів транспорту (автомобільним, повітряним, залізничним, водним) відповідно до Закону України «Про статус i соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та розглянули інші питання.

 .jpg

18 листопада відбулося пленарне засідання 17 сесії Лиманської міської ради, яке провів міський голова Олександр Журавльов.

На розгляд було внесено 195 питань.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Лиманської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року, внесли зміни до бюджету Лиманської міської територіальної громади на 2021 рік та окремих програм:

 • Програми економічного і соціального розвитку Лиманської міської територіальної  громади на 2021 рік;
 • Програми реформування, розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою території Лиманської територіальної громади на 2021 рік;
 • Програми утримання об'єктів та елементів благоустрою    Лиманської міської територіальної громади, Заходів та Порядку їх фінансування на 2021 рік;
 • комплексної Програми утримання закладів первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги на 2020-2022 роки;
 • Програми реалізації іміджевої діяльності Лиманської міської територіальної  громади на 2021 рік.

Також депутати внесли зміни до Регламенту міської ради, затвердили положення про звання «Почесний громадянин Лиманської міської територіальної громади», прийняли рішення щодо придбання та прийняття до комунальної власності міської територіальної громади однокімнатної квартири для дітей сиріт, розглянули низку земельних та інших питань.

IMG_4331 лиман.jpg

Прес-служба