Прес-центрНовиниДепутат Донецької обласної ради, віце-президе...
Новини

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

Інші новини

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

13.03.2024, 11:35

Про онлайн курс « Декларуйся»

26.02.2024, 15:15

Тренінг на тему: TONE FROM THE TOP: ефективний антикорупційний менеджмент в організації

Депутат Донецької обласної ради, віце-президент УСПП Сергій Третьяков бере активну участь у процесі вирішення суспільних питань жителів Донеччини

03 листопада 2021 року, 16:10

Депутат Донецької обласної ради, член постійної комісії з питань екології і природних ресурсів, віце-президент УСПП Сергій Володимирович Третьяков бере активну участь у діяльності Українського союзу промисловців та підприємців. В фокусі союзу є питання, що впливають на суспільно-політичну стабільність: ціни і тарифи, що нині в рази випереджають реальну платоспроможність населення, збереження трудового потенціалу України, демографічна криза тощо.

Питання забезпечення безперебійного опалення для населення і комунальної інфраструктури набувають чималої актуальності. На старті опалювального сезону УСПП провів конференцію з більш ніж 400 ОТГ, мерами малих та середніх міст, де розглядались проблемні моменти. Були спрямовані відповідні пропозиції до Уряду.

Однією із ключових проблем члени організації вважають відновлення миру на Сході України і територіальної цілісності країни, деокупацію і реінтеграцію тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

10 листопада 2021 року УСПП разом із Національною Радою соціально-економічного розвитку  планує проведення конференції на тему: «Проблеми та перспективи економічного розвитку Донецької та Луганської областей. Складові успішного розвитку». Метою є об’єднання зусиль влади, бізнесу, промислово-підприємницької спільноти та громадського суспільства в створенні конкурентноспроможної економіки Донецького краю.

До участі у конференції запрошуються народні депутати України, представники центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, науковці, експерти, представники громадянського суспільства.

Також, виконуючи депутатські обов’язки, Сергій Третьяков продовжує спілкуватися з виборцями. Так, 2 листопада відбулася «пряма телефонна лінія», під час якої зверталися жителі  міст Маріуполя та Покровська. Виборців турбують питання безробіття у зв’язку з COVID-19 та працевлаштування, цінової політики на енергоносії та тарифи у сфері ЖКХ. Сергій Третьяков надав відповідні консультації.

 

Прес-служба