Прес-центрНовиниКонкурс грантів для соціальних підприємств До...
Новини

02.05.2024, 11:20

Засідання ради управління людськими ресурсами при НАДС

Інші новини

30.04.2024, 09:30

Фестиваль Олега Скрипки "Країна Мрій"

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

Конкурс грантів для соціальних підприємств Донецької, Луганської областей та Приазов’я

29 червня 2021 року, 11:35

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проект USAID) оголосив Конкурс заявок на отримання грантів для підвищення залученості підприємств і організацій громадянського суспільства (ОГС), які працюють у сфері соціального підприємництва.

Соціальне підприємство — це, перш за все, бізнес із чітко визначеними соціальними цілями, зазначеними в його візії та місії та прописаними у статуті або інших офіційних документах організації. Найголовніша відмінність полягає в тому, що дохід соціального підприємства реінвестується в розширення його діяльності та/або спрямовується на досягнення соціальних цілей. Іншим важливим показником соціального підприємства є демократичне управління, що підкреслює різницю між соціальним підприємництвом та корпоративною соціальною відповідальністю бізнесу.

Заявки на Конкурс можуть подавати громадські організації, включаючи бізнес-асоціації, які планують розпочати діяльність у сфері соціального підприємництва, а також приватні підприємці, малого та середнього бізнесу, які вже мають досвід ведення соціального бізнесу.

Усі заявники повинні бути юридично зареєстровані в Донецькій, Луганській областях, а також у певних громадах Приазов’я, а саме: у містах Бердянськ і Мелітополь Запорізької області, місті Генічеськ Херсонської області та мати приміщення й активи, розташовані у вищезазначених областях. Усі проектні заходи заявників, за фінансуванням Проекту USAID повинні здійснюватися в межах цільового регіону.

Окрім відповідності всім критеріям відбору та іншим обов’язковим вимогам, заявники повинні додати до своїх заяв:

  • Опис вразливих груп населення, які отримають користь від діяльності в рамках проекту, зокрема таких груп: люди з інвалідністю, ВПО, репатріанти, жінки, ветерани АТО та ООС; звільнені працівники, які втратили роботу з початку конфлікту в 2014 році; батьки в багатодітних сім’ях та/або батьки дітей з інвалідністю, групи етнічних меншин, люди, що живуть у межах 5–20 км зони вздовж лінії розмежування, потерпілі від гендерно зумовленого насильства;
  • Сформульовані візія і місія соціального бізнесу;
  • Опис соціальної цінності/впливу пропонованого соціального підприємства, можливості та способу вимірювання соціальної цінності/впливу.

Загальний обсяг фінансування, доступний у рамках Конкурсу, становить приблизно 200 000 доларів США у гривневому еквіваленті. Очікувана тривалість виконання проекту – до 12 місяців.

Заявки на Конкурс необхідно надіслати на електронну адресу grants_era@dai.com не пізніше 30 липня 2021 року.

Будь-які запитання щодо цього Конкурсу надсилаються в письмовій формі не пізніше ніж за 5 днів до кінцевої дати до відділу грантів Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», на електронну адресу grants_era@dai.com(з темою листа: питання щодо RFA-ERA-003).

Увага!

07 липня 2021 року о 11:00 співробітники Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» проведуть онлайн презентацію Конкурсу «Підвищення залученості підприємств і ОГС, які працюють у сфері соціального підприємництва в Донецькій і Луганській областях та Приазов’ї», під час якої потенційні заявники зможуть задати питання та отримати детальну інформацію про цей Конкурс.

Реєстрація за посиланням  https://bit.ly/2RTewhZ

Прес-служба