Прес-центрНовиниКонкурс малих грантів від Словацької Республі...
Новини

09.04.2021, 15:30

Обрано нового голову Волноваської районної ради. Ним став Сергій Демченко

Інші новини

08.04.2021, 10:45

УАРОР звернулася до Керівника Офісу Президента з пропозиціями щодо врегулювання проблемних питань райрад та подальшого розвитку децентралізації

07.04.2021, 16:40

Рішенням Покровської районної ради територія району в межах виборчих округів закріплена за депутатами районної ради

07.04.2021, 09:40

Конкурс малих грантів від Словацької Республіки

06.04.2021, 11:35

1 квітня стартувала Програма медичних гарантій на 2021 рік

Конкурс малих грантів від Словацької Республіки

07 квітня 2021 року, 09:40

Словацьке агентство з питань розвитку міжнародного співробітництва у співпраці з Посольством Словацької Республіки в Києві розпочали прийом пропозицій щодо малих грантів для партнерів в Україні в 2021 році.

Ця допомога Словацької Республіки спрямована безпосередньо на невеликі проекти, які представляють більш гнучку, оперативну та ефективну фінансову підтримку країн, що розвиваються.

Для України в 2021 році були відібрані наступні галузеві пріоритети:

будівництво належного врядування та громадянського суспільства: управління державними фінансами, підтримка верховенства права та участі громадянського суспільства в демократичних процесах, розвиток місцевого самоврядування та активна участь у розвитку громади, реформування сектору безпеки;

інфраструктура та стале використання природних ресурсів: управління водними ресурсами, інтегроване управління водою та іншими природними ресурсами, ревіталізація та захист водних ресурсів, питної води, очищення стічних вод, поводження з відходами, захист екології; енергетична безпека та використання альтернативних джерел енергії, сталий розвиток населених пунктів, підвищення стійкості до стихійних лих, включаючи зміну клімату, захист ґрунтів, зменшення деградації та осушення ґрунтів, припинення втрати біорізноманіття, захист екосистем, відновлення деградованих екосистем;

підтримка створення ринкового середовища: підтримка мікро, малих та середніх підприємств, впровадження інновацій, створення робочих місць.

До участі у конкурсі запрошуються зареєстровані юридичні особи: громадські організації, некомерційні підприємства та місцеві органи влади.

Максимальна сума фінансової підтримки складає 5 000 EUR на проект. Загальний бюджет конкурсу становить 30 000 EUR. Тривалість кожного проекту складає від 6 до 12 місяців, починаючи з дати підписання Угоди між Словацьким агентством з питань розвитку міжнародного співробітництва та остаточним бенефіціаром.

Для участі в конкурсі необхідно направити проектні пропозиції, підготовлені англійською мовою, до Посольства Словацької Республіки в Києві в електронному вигляді на email: emb.kiev@mzv.sk та у твердій копії на адресу: вул. Ярославів Вал 34, 01901, Київ.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій - 30 червня 2021 року.

 

Детальніше про конкурс за посиланням: https://www.mzv.sk/web/kyjev-en/slovak-aid 

Прес-служба