Прес-центрНовиниДепутати Краматорської міської ради прийняли ...
Новини

09.04.2021, 15:30

Обрано нового голову Волноваської районної ради. Ним став Сергій Демченко

Інші новини

08.04.2021, 10:45

УАРОР звернулася до Керівника Офісу Президента з пропозиціями щодо врегулювання проблемних питань райрад та подальшого розвитку децентралізації

07.04.2021, 16:40

Рішенням Покровської районної ради територія району в межах виборчих округів закріплена за депутатами районної ради

07.04.2021, 09:40

Конкурс малих грантів від Словацької Республіки

06.04.2021, 11:35

1 квітня стартувала Програма медичних гарантій на 2021 рік

Депутати Краматорської міської ради прийняли рішення щодо створення нової комунальної установи «Ситуаційний Центр міста Краматорська»

01 квітня 2021 року, 15:10

31 березня відбулися засідання сесій Краматорської та Слов’янської міських рад

Пленарне засідання 5 сесії Краматорської міської ради провів міський голова Олександр Гончаренко.

Розглянуто 80 питань порядку денного.

Депутати заслухали виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська та Програми природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік.

Внесли зміни до Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров'я вторинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки та до міського бюджету Краматорської міської територіальної громади на 2021 рік.

На засіданні затвердили три нові програми:

- програму природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік;

- цільову програму «Молодь» на 2021-2025 роки;

- міську цільову соціальну програму з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2021-2025 роки.

Депутати розглянули низку комунальних, земельних питань, надали матеріальну допомогу мешканцям міста, а також прийняли рішення щодо створення нової комунальної установи «Ситуаційний Центр міста Краматорська».

Ситуаційний Центр має забезпечити дію інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста та сприяти відповідним органам та службам у здійсненні оперативного реагування на надзвичайні події (ситуації), порушення нормальних процесів життєдіяльності населення, порушення громадського порядку на території міста Краматорськ.

  31.jpg

Пленарне засідання позачергової 5 сесії Слов’янської міської ради провів міський голова Вадим Лях.

На засіданні розглянули 8 питань порядку денного.

Нажаль, в черговий раз, депутати не змогли прийняти бюджет Слов’янської міської територіальної громади на 2021рік та не підтримали рішення щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів бюджету Слов’янської міської територіальної громади.

Серед інших питань депутати затвердили передавальні акти майна, активів та зобов’язань Андріївської і Билбасівської селищних, Мирненської сільської рад.

Прийняли рішення щодо вступу в права засновника, перейменування та затвердження статуту закладу дошкільної освіти Билбасівської селищної та Мирненської сільської рад. Також депутати скасували рішення Слов’янської міської ради щодо приватизації нежитлової будівлі розташованої за адресою: м.Слов’янськ, вул.Хользунова, 1.

 31.jpg

Прес-служба