Прес-центрНовиниВідбулися сесії місцевих рад VIII скликання...
Новини

26.02.2021, 13:00

Соціально-економічне становище Донецької області у січні 2021 року

Інші новини

26.02.2021, 10:40

24-25 лютого місцеві ради VIII скликання провели чергові сесії

25.02.2021, 14:45

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив додатковий відбір територіальних громад на залучення до проекту «СПІЛЬНО»

25.02.2021, 09:55

150 років від дня народження Лесі Українки

24.02.2021, 09:35

Виконання місцевих бюджетів у 2020 році - експертний аналіз

Відбулися сесії місцевих рад VIII скликання

05 лютого 2021 року, 16:45

4 лютого відбулися пленарні засідання Нікольської селищної та Слов’янської міської рад.

 0502ник1.jpg

Пленарне засідання позачергової 5 сесії Нікольської селищної ради провів селищний голова Василь Мітько.

На розгляд порядку денного було внесено 26 питань.

Депутати прийняли звернення до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державної служби геології та надр України щодо недопущення розробки цирконієвого родовища Азовської ділянки на території Нікольської селищної ради.

На пленарному засіданні розглянули організаційні питання: затвердили заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючого справами виконавчого комітету селищної ради. Також за поданням селищного голови шляхом таємного голосування секретарем Нікольської селищної ради було обрано Михайла Павлишина.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Нікольської селищної ради на 2021 рік та затвердили:

Програму організації харчування в закладах загальної середньої освіти Нікольської селищної ради на 2021 рік;

Програму забезпечення відшкодування компенсаційних виплат за користування послугами зв’язку пільгової категорії громадян Нікольської селищної ради на 2021-2022 роки;

Програму відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет на 2021 рік;

Порядок та Програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на території Нікольської селищної ради та безплатний проїзд один раз на рік до будь-якого пункту України і назад громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2021 рік.

Також депутати встановили вартість харчування та розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти (в тому числі дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів), закладах дошкільної освіти Нікольської селищної ради у 2021 році, розглянули комунальні та інші питання.

  0502 слав1.jpg

Пленарне засідання 3 сесії Слов’янської міської ради провів міський голова Вадим Лях.

На засіданні було розглянуто 4 питання порядку денного.

Депутати прийняли рішення щодо:

- внесення змін до рішення міської ради про початок реорганізації Андріївської селищної і Билбасівської селищної рад Слов’янського району Донецької області та Мирненської сільської ради Слов’янського району Донецької області шляхом приєднання до Слов’янської міської ради;

- передачі майна комунальної власності територіальної громади м. Слов’янська на баланс комунального підприємства «Слов’янське тролейбусне управління» Слов’янської міської ради;

- звільнення служби у справах дітей Слов’янської міської ради від сплати державного мита на 2021 рік.

На пленарному засіданні також розглянули та підтримали 8 депутатських запитів з вирішення комунально-побутових питань, які піднімають мешканці громади.

  0502 мар2.jpg

5 лютого відбулося пленарне засідання 3 сесії Маріупольської районної ради, яку провів голова районної ради Степан Махсма.

Розглянуто 13 питань порядку денного.

На засіданні було розглянуто звернення Нікольської селищної ради, Кальчицької сільської ради, депутатів місцевих рад, громадських організацій району щодо недопущення розробки цирконієвого родовища на території Нікольської селищної ради. Депутати Маріупольської районної ради прийняли звернення до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державної служби геології та надр України щодо зняття з аукціону Азовської ділянки цирконієвого родовища.

Депутати заслухали інформацію про підсумки роботи у 2020 році щодо виконання бюджету Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області та завдання на 2021рік, утворили президію Маріупольської районної ради VIII скликання, затвердили її склад та Положення, делегували повноваження Маріупольської районної ради Маріупольській районній державній адміністрації, внесли зміни до районного бюджету, затвердили структуру, штатну чисельність та витрати на утримання виконавчого апарату районної ради.

Також депутати прийняли рішення про створення комунальної установи «Маріупольській районний центр надання соціальних послуг» та затвердили положення про комунальну установу.

0502 мар1.jpg

 

Прес-служба