Прес-центрНовиниМісцеві ради області завершують проведення пе...
Новини

23.01.2021, 10:40

ПОВІДОМЛЕННЯ Краматорської районної ради

Інші новини

22.01.2021, 16:35

Відбулися сесії місцевих рад VIII скликання

21.01.2021, 14:35

До уваги районних рад!

20.01.2021, 10:55

Склад новообраних рад територіальних громад Донецької області: мало молоді – багато жінок

16.01.2021, 11:10

Фінансування районних рад новоутворених районів – роз’яснення експертів

Місцеві ради області завершують проведення перших сесій

18 грудня 2020 року, 17:50

Завершується проведення перших сесій місцевих рад області

 

На цьому тижні відбулися перші сесії наступних місцевих рад:

15 грудня - другі засідання Слов’янської, Святогірської міських та Новодонецької селищної рад,

16 грудня - другі засідання Дружківської та Селидівської міських рад,

17 грудня - Покровської міської ради,

18 грудня - другі засідання Краматорської районної, Покровської міської, Нікольської селищної рад та треті засідання Маріупольської районної, Слов’янської міської рад.

 1 1812.jpg

На першому пленарному засіданні першої сесії Покровської міської ради депутати заслухали інформацію міської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів міської ради та міського голови. Після складання присяги набув повноважень новообраний Покровський міський голова Руслан Требушкін.

За поданням міського голови шляхом таємного голосування секретарем Покровської міської ради було обрано Наталію Іваньо.

Депутати затвердили заступників міського голови, керуючого справами виконавчого апарату, старост, структуру і загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів, а також прийняли рішення про утворення виконавчого комітету міської ради.

На другому засіданні першої сесії міської ради депутати затвердили Регламент міської ради, перелік та склад постійних депутатських комісій, Положення про постійні комісії, положення про старост та розглянули інші питання.

 2 1812.jpg

Під час другого пленарного засідання першої сесії Краматорської районної ради нового укрупненого району першим питанням депутати затвердили Регламент районної ради VІІІ скликання. Далі шляхом таємного голосування обирали голову районної ради, на посаду якого було висунуто одну кандидатуру. За підсумками голосування головою обрали Сергія Моховика, якого підтримали 37 депутатів із 43 присутніх. Також обрали заступника голови районної ради Романа Большакова.

Депутати розглянули та затвердили: перелік та склад постійних депутатських комісій, Положення про постійні комісії, структуру та чисельність виконавчого апарату  районної ради, а також прийняли рішення про початок реорганізації Костянтинівської районної ради, Олександрівської районної ради, Слов’янської  районної ради  шляхом злиття у Краматорську районну раду.

Прес-служба