Прес-центрНовиниНовообрані місцеві ради проводять перші сесії...
Новини

23.01.2021, 10:40

ПОВІДОМЛЕННЯ Краматорської районної ради

Інші новини

22.01.2021, 16:35

Відбулися сесії місцевих рад VIII скликання

21.01.2021, 14:35

До уваги районних рад!

20.01.2021, 10:55

Склад новообраних рад територіальних громад Донецької області: мало молоді – багато жінок

16.01.2021, 11:10

Фінансування районних рад новоутворених районів – роз’яснення експертів

Новообрані місцеві ради проводять перші сесії

27 листопада 2020 року, 16:30

В області продовжується проведення перших сесії новообраних місцевих рад. На цьому тижні відбулися сесії: Лиманської, Святогірської і Селидівської міських, Мангушської і Олександрівської селищних, Комарської сільської рад, а також другі засідання – Бахмутської, Краматорської, Новогродівської міських, Хлібодарівської та Шахівської сільських рад.

 .jpg

На першому пленарному засіданні першої сесії Лиманської міської ради було розглянуто 23 питання порядку денного. 

Депутати заслухали інформацію міської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Лиманської міської ради та міського голови Олександра Журавльова.

Шляхом таємного голосування на посаду секретаря міської ради обрано Надію Ляшко.

Депутати розглянули та затвердили: перелік постійних комісій міської ради, Положення про постійні комісії міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому, старост старостинських округів, утворили виконком та розглянули інші організаційні питання.

Друге планерне засідання відбудеться 08 грудня поточного року.

 1.jpg

Перше  пленарне засідання першої сесії Селидівської міської  ради відкрив голова міської територіальної виборчої комісії. Депутати заслухали інформацію  про результати  виборів депутатів  і міського голови та прийняли рішення щодо визнання повноважень депутатів  міської ради і повноважень  Селидівського міського голови Віталія Нешина.

  2.jpg

Під час першого засідання першої сесії Святогірської міської ради, голова міської територіальної виборчої комісії оголосив результати виборів депутатів міської ради та міського голови. Після складання Присяги посадової особи місцевого самоврядування набув повноважень Святогірський міський голова Володимир Бандура. Також новообрані депутати створили робочу групу для підготовки організаційних питань, які розглянуть на другому засіданні першої сесії.

 

На першій сесії Мангушської селищної ради депутати заслухали інформацію голови селищної територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів та Мангушського селищного голови Володимира Караберова.

За пропозицією голови на посаду секретаря Мангушської селищної ради депутати обрали Світлану Олефір.

Депутати також прийняли рішення: про затвердження заступника голови, керуючого справами, старост, а також про утворення постійних комісій селищної ради.

 1.jpg

Під час першої сесії Олександрівської селищної  ради було розглянуто 25 питань порядку денного.

Депутати заслухали інформацію селищної територіальної виборчої комісії про початок повноважень депутатів селищної ради та Олександрівського селищного голови Людмили Борисевич, яку вдруге обрано на цю посаду.

За поданням селищного голови шляхом таємного голосування секретарем селищної ради було обрано Василя Лук’янчикова. На сесії депутати прийняли рішення про утворення постійних  комісій та виконавчого комітету селищної ради, затвердили Регламент селищної ради та її виконавчого комітету, Положення про постійні комісії, Положення про старосту,  внесли зміни до структури та штатного розпису селищної ради, а також затвердили заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, склад та чисельність виконавчого комітету та розглянули інші питання.

  2.jpg

На першій сесії Комарської сільської ради депутати заслухали інформацію територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів сільської ради та Комарського сільського голови Геннадія Ходоса.

Обрали секретаря сільської ради Олену Гнибіду та прийняли рішення з організаційних питань щодо утворення постійних комісій  сільської ради, утворення виконавчого комітету, затвердження структури виконавчого апарату та внесення змін у штатний розпис.

Прес-служба