Прес-центрНовиниДепутат Донецької обласної ради Віктор Анненк...
Новини

20.01.2021, 10:55

Склад новообраних рад територіальних громад Донецької області: мало молоді – багато жінок

Інші новини

16.01.2021, 11:10

Фінансування районних рад новоутворених районів – роз’яснення експертів

15.01.2021, 12:35

Мінрегіон: інститут старост громад потребує вдосконалення

15.01.2021, 10:20

Мінрегіон затвердив Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад

14.01.2021, 14:40

15 січня набуває чинності закон, який дозволяє перебувати на службі в органах місцевого самоврядування після 65 років

Депутат Донецької обласної ради Віктор Анненков під час "прямої телефонної лінії" відповів на питання виборців

23 листопада 2020 року, 16:55

Сьогодні, 23 листопада, депутат постійної комісії Донецької обласної ради з питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту та телекомунікацій, Генеральний директор ПАТ «Грета» Віктор Анненков провів «пряму телефонну лінію» з виборцями. В умовах поширення COVID-19 телефонний зв’язок став дієвим інструментом дотримання карантинного режиму при спілкуванні з населенням.

Виборці воліли задати депутатові нагальні питання. Були порушені такі гострі проблеми з їх життя, як підвищення комунальних тарифів, обслуговуванням громадян в медичних закладах міста, низький рівень зарплат і пенсій. На більшість з них депутат надав відповіді та роз’яснення. Також були питання, які стосувалися проблеми безробіття. Віктор Захарович пояснив, що робить очолювана ним міська рада директорів промислових підприємств для створення нових робочих місць в промисловому секторі економіки міста.

 отвечает избирателям на злободные для них вопросы.jpg

Незабаром Віктор Анненков має скласти повноваження депутата обласної ради. На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року його було обрано депутатом Краматорської районної ради нового укрупненого району.

До складу обласної ради Віктор Захарович обирався депутатом 4, 5 та 6 скликання. У зв’язку з бойовими діями вибори до Донецької обласної ради у 2015 та 2020 роках не проводилися, тому Віктор Анненков продовжував виконувати свої повноваження по теперішній час. Жителі Дружківки поважають його як фахового керівника та уважного депутата. Свою діяльність він зосереджує на вирішенні проблемних питань виборців.


Від депутатів і виконавчого апарату Донецької обласної ради бажаємо Віктору Захаровичу міцного здоров’я, життєвої наснаги, професійних успіхів та плідної роботи у складі депутатського корпусу Краматорської районної ради задля забезпечення життєдіяльності та зміцнення добробуту територіальних громад і жителів району!


Прес-служба