Прес-центрНовиниВ місцевих радах проходять перші організаційн...
Новини

12.05.2021, 10:20

11 травня відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при Голові Верховної Ради України

Інші новини

11.05.2021, 16:50

Урядом внесено зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів»

08.05.2021, 10:20

Вітаємо з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

05.05.2021, 16:10

Графік сесій місцевих рад Донецької області на травень 2021 року

05.05.2021, 14:25

Послуги з реєстрації актів цивільного стану повернули в усі громади: Парламент прийняв законопроект №4382

В місцевих радах проходять перші організаційні сесії

20 листопада 2020 року, 15:35

На цьому тижні відбулися перші сесії новообраних місцевих рад: Бахмутської, Білозерської, Добропільської, Краматорської, Маріупольської (друге засідання), Новогродівської, Сіверської (друге засідання), Соледарської і Часовоярської міських рад, а також Великоновосілківської, Новодонецької і Черкаської селищних, Андріївської, Кальчицької, Криворізької, Старомлинівської і Хлібодарівської сільських рад.

Нагадаємо, що повноваження депутатів місцевих ради починаються з моменту офіційного оголошення відповідною територіальною виборчою комісією на першій сесії новообраної ради рішення про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів.

На першому пленарному засіданні першої сесії Бахмутської міської ради було розглянуто 16 питань порядку денного. 

Депутати заслухали інформацію міської територіальної виборчої комісії про результатів виборів депутатів Бахмутської міської ради та міського голови Олексія Реви, який обирається на цю посаду з 1991 року.

На посаду секретаря міської ради, шляхом таємного голосування, було обрано Анастасію Касперську.

Депутати прийняли рішення про утворення постійних комісій міської ради, про утворення робочої групи з підготовки проекту Регламенту і Положення про постійні комісії міської ради та розглянули інші організаційні питання.


 Під час першої сесії Білозерської міської ради 8 скликання було розглянуто 30 питань порядку денного.

Депутати заслухали інформацію міської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Білозерської міської ради та міського голови Сергія Макєєва, вдруге обраного на цю посаду.

На сесії було обрано секретаря Білозерської міської ради та прийнято рішення з організаційних питань щодо утворення постійних комісій  міської ради, утворення виконавчого комітету. Затверджено регламент, положення про старосту, структуру міської ради та її виконавчого комітету на 2020 рік, утворено Нововодянський старостинський округ. Також депутати прийняли рішення про початок реорганізації Нововодянської сільської ради шляхом приєднання до Білозерської міської ради.На першій сесії Добропільської міської ради депутати заслухали інформацію міської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів міської ради та виборів Добропільського міського голови Андрія Аксьонова, який вдруге обраний на цю посаду.

Депутати прийняли рішення: про обрання секретаря Добропільської міської ради, про утворення виконавчого комітету міської ради, про утворення постійних комісій міської ради, про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Добропільської міської ради, про утворення Ганнівського, Світлівського, Святогорівського  старостинських округів.На другому пленарному засіданні першої сесії Маріупольської міської ради депутати розглянули 4 питання порядку денного.

Міський голова Вадим Бойченко озвучив інформацію про формування в міській раді 5 депутатських фракцій: «Блок Вадима Бойченка», «Опозиційна платформа «За життя», «Партія Шарія», «Слуга народу» та «Сила людей».

За процедурою таємного голосування секретарем Маріупольської міської ради була обрана Ксенія Сухова. 

На сесії було утворено робочу групу з розробки  та опрацювання Положення про постійні комісії міської ради, Положення про Координаційну раду міської ради, Регламенту Маріупольської міської ради, Регламенту виконавчого комітету міської ради 8 скликання.

20 1.jpg


Під час першого засідання першої сесії Краматорської міської ради, голова міської територіальної виборчої комісії оголосив результати виборів депутатів Краматорської міської ради. Набув повноважень міський голова Олександр Гончаренко, обраний у другому турі місцевих виборів 15 листопада 2020 року.

 20 2.jpg


В укрупненому Бахмутському районі відбулася перша сесія Бахмутської районної ради 8 скликання.

На пленарному засіданні було розглянуто 4 питання порядку денного.

Депутати обрали голову районної ради. На посаду було висунуто одну кандидатуру - депутата Світлану Кіщенко, яка до цього працювала секретарем Бахмутської міської ради. За неї проголосували 25 депутатів з 28 присутніх.

Заступником  голови районної ради обрана Людмила Газіна.

Також депутати прийняли рішення про утворення робочої групи з підготовки проектів Регламенту та положення про постійні комісії Бахмутської районної ради 8 скликання.

Друге пленарне засідання  першої сесії районної ради заплановано на 26 листопада 2020 року.

 рр 20 1.jpg 

Прес-служба