Прес-центрНовиниОголошено національний конкурс IT-рішень для ...
Новини

27.07.2021, 11:50

Місцева економіка поступово відновлюється: Моніторинг реформи місцевого самоврядування

Інші новини

23.07.2021, 14:50

Працівники виконавчого апарату обласної ради надають консультаційну допомогу громадам

22.07.2021, 13:05

На сесіях місцевих рад розглядаються актуальні питання громад

21.07.2021, 14:50

Депутат на зв’язку з виборцями

20.07.2021, 09:20

ГО «Простір можливостей» проводить презентацію звіту «Взаємодія громадськості та влади у 2020 році в Донецькій області – виклики, рішення, перспективи»

Оголошено національний конкурс IT-рішень для громад східної України «EastCode»

13 жовтня 2020 року, 14:50

Національний конкурс ІТ-рішень організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Донецькою та Луганською облдержадміністраціями за фінансової підтримки урядів Канади, Данії, Швейцарії та Швеції.

До участі у конкурсі запрошуються розробники, дизайнери, маркетологи, активісти, представники органів місцевого самоврядування та бізнесу, яким пропонується подати ідею нового сервісу або стартапу для вирішення актуальних проблем місцевого розвитку на сході України.

Прийом заявок триває з 12 жовтня до 23 листопада 2020 року за наступними тематичними напрямами.

I. Ефективне врядування та збільшення участі громадян у прийнятті рішень:

Інноваційні ідеї для подолання цифрової нерівності, розвитку цифрових навичок та включення найуразливіших груп населення в розробку місцевих програм та стратегій.

II. Охорона довкілля та сталий місцевий розвиток:

Запровадження комплексних екологічних онлайн-візуалізацій та систем моніторингу. Сервіси для відстеження джерел потенційної радіаційної небезпеки, збору та утилізації відходів, якості повітря, стану водних ресурсів тощо.

III. Сучасні інструменти наближення публічних послуг до мешканців громад:

Максимальна доступність соціальних та адміністративних послуг населенню, що постраждало внаслідок збройного конфлікту, включно з людьми, які перетинають КПВВ.

Переможні конкурсу зможуть отримати грант на реалізацію своїх ідей від 5 тис. до 10 тис. доларів США залежно від ідеї та географії проекту.

Проекти оцінюватимуться на основі таких критеріїв:

  • Інноваційність. Проекти будуть оцінюватися щодо їхньої новизни та технологічності запропонованих рішень.
  • Соціальний вплив. Заявки повинні відповідати тематиці конкурсу, бути актуальними та мати позитивний вплив на мешканців громад східної України.
  • Реалістичність. Найкращі проекти повинні мати чіткі бізнес-плани, стратегії впровадження та вимірюванні показники успіху.
  • Масштабованість. Перевага надаватиметься рішенням, які матимуть можливість масштабування на території обох областей або на всю країну.

Більш детально про конкурс можна ознайомитися за посиланням: https://eastcode.tech/

Прес-служба