Прес-центрНовиниВідбулася зустріч з представниками всеукраїнс...
Новини

23.10.2020, 16:25

Проходять підсумкові сессії місцевих рад

Інші новини

22.10.2020, 16:05

Представники виконавчих апаратів Донецької і Харківської обласних рад провели онлайн-нараду з актуальних питань розвитку місцевого самоврядування

21.10.2020, 16:10

Відбулися сесії місцевих рад

20.10.2020, 16:45

Міністерство цифрової трансформації України оголосило переможців конкурсу «Дієва Громада»

19.10.2020, 09:40

Три місцеві громади Донецької області отримали нагороди конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 року

Відбулася зустріч з представниками всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування

07 жовтня 2020 року, 10:35

6 жовтня відбулася консультативна зустріч Національного агенства України з питань державної служби з представниками асоціацій органів місцевого самворядування на тему "Внесення змін до Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування” та “Про статус депутатів місцевих рад” у частині запровадження обов’язкового підвищення кваліфікації посадовими особами місцевого самоврядування та депутатами місцевих рад".

Напрацювання щодо внесення змін до Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування” та “Про статус депутатів місцевих рад” представили в.о. директора Генерального департаменту з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування НАДС Людмила Рикова та експерт Програми Ради Європи «Децентралізація реформи місцевого самоврядування» Наталія Гнидюк. Окрім запровадження обов’язкового підвищення кваліфікації для посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад за рахунок місцевих бюджетів, пропонувалося внести окремі зміни щодо утворення служби персоналу в органах місцевого самоврядування. Також обговорювалися питання встановлення обов'язкового випробування, класифікації посад в органах місцевого самоврядування, визначення матеріальної допомоги на оздоровлення. 

Погоджуючись в цілому з необхідністю змін законодавства щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування, всеукраїнські асоціації наголосили, що точкові зміни не вирішують комплекс проблем, які накопичилися з часу прийняття Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".

Щоб законодавство з питань проходження служби в органах місцевого самоврядування відповідало сучасним тенденціям публічної служби та меті реформи місцевого самоврядування, вкрай необхідно негайно ухвалювати проект закону "Про службу в органах місцевого самоврядування", який зареєстровано у Верховній Раді України за №1223.

Прес-служба