Прес-центрНовиниВітаємо з Днем народження депутата обласної р...
Новини

28.11.2020, 15:40

Соціально-економічне становище Донецької області у січні–жовтні 2020 року

Інші новини

27.11.2020, 16:30

Новообрані місцеві ради проводять перші сесії

26.11.2020, 10:20

Новий адмінтерустрій: НСЗУ визначила алгоритм дій комунальних медзакладів та їх власників

25.11.2020, 13:35

Перші кроки новообраних місцевих рад: набір консультаційних матеріалів

24.11.2020, 11:35

Податкова база громад і районів для підготовки бюджетів 2021 року - орієнтир від фінансових експертів

Вітаємо з Днем народження депутата обласної ради Віктора Захаровича Анненкова!

09 червня 2020 року, 09:05

Сьогодні виповнюється 84 роки найстаршому за віком депутату Донецької обласної ради Віктору Захаровичу Анненкову.

 Від депутатів і виконавчого апарату Донецької обласної ради щиро вітаємо Вас з Днем народження!

 

1.jpgБільше 40 років Віктор Захарович працював на керівних посадах ВАТ «Дружківський завод газової апаратури», в теперішній час є Президентом ПрАТ «Грета», одного із містоутворюючих підприємств міста Дружківка. Віктор Захарович обирався до складу обласної ради 4, 5 та 6 скликань. Він - член постійної комісії з питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту та телекомунікацій. Свою депутатську діяльність зосереджує на вирішенні проблемних питань виборців.

«В умовах, що склалися, одним з головних напрямків своєї депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями. Мені не байдужі проблеми жителів мого міста, і я прагну представляти та відстоювати їх інтереси», - зазначає Віктор Анненков. Тому прийоми виборців він проводить особисто, за основним місцем роботи.

Проблеми, з якими звертаються до представника депутатського корпусу, в основному стосуються благоустрою будинків та прибудинкових територій, медичного лікування, працевлаштування, виділення матеріальної допомоги. Жодне звернення не залишається без уваги. Але мешканці звертаються не лише у офіційні прийомні дні, переважна більшість відбувається за мірою потреб мешканців. Вирішення окремих питань відбувається спільно з Дружківською міською, Олексієво-Дружківською та Райською селищними радами.

Віктор Анненков переконаний, що депутати повинні проявляти турботу про ветеранів. За його ініціативи, за рахунок коштів підприємства, були профінансовані роботи пов’язані з ремонтом і оснащенням сучасних палат для хворих в Центральній міській клінічній лікарні. Відтепер там діють дві такі палати, де мають можливість поправляти своє здоров’я ветерани і працівники підприємства, а також жителі міста.

2.jpg

Він вважає: «Депутат має бути відкритим для спілкування з усіма категоріями громадян, особливо для ветеранів. Вони заслуговують пильної до себе уваги, а тим паче, учасники бойових дій». Щороку до Дня Перемоги і Дня машинобудівника, за його участі, проводяться зустрічі з ветеранами, під час яких також озвучують проблемні питання, які треба вирішувати. В цьому році, напередодні свята Перемоги, за ініціативи депутата Анненкова делегація від підприємства відвідала вдома єдиного на сьогодні з живих учасника бойових дій, колишнього працівника підприємства ПрАТ «Грета» Олексія Івановича Войтенка і вручила йому грошову премію та цінний подарунок.

Разом з іншими депутатами обласної ради Віктор Анненков бере участь у підготовці депутатських звернень до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, які стосуються важливих питань місцевого та державного рівня. Бере участь у пленарних засіданнях Дружківської міської ради.

Жителі Дружківки знають Віктора Захаровича як людину доброзичливу, небайдужу до чужої біди, та переконані, що його слово не різниться з ділом.

 

3.jpgШановний Вікторе Захаровичу!

Від усього серця бажаємо Вам миру і злагоди,  міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, чудового настрою, родинного затишку, стабільності й добробуту!

Прес-служба