Прес-центрНовиниМіжнародна організація з міграції оголошує ос...
Новини

05.06.2020, 11:40

Встановлення місцевих податків і зборів - роз’яснення для органів місцевого самоврядування

Інші новини

04.06.2020, 11:35

Українська молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів

03.06.2020, 16:20

Рубцівський старостинський округ Лиманської об’єднаної територіальної громади: становлення та розвиток

02.06.2020, 11:25

Реорганізація органів місцевої влади після утворення нових районів: Мінрегіон розробив законопроект

01.06.2020, 14:40

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на червень 2020 року

Міжнародна організація з міграції оголошує освітній грантовий проект

05 травня 2020 року, 09:20

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії оголосили новий проект «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України», спрямований на соціально-економічний розвиток Донецької та Луганської областей на підконтрольній Україні території, зокрема районів уздовж лінії розмежування на сході України.

Проект передбачає надання грантів до 700 доларів США (у гривнях за поточним курсом ООН) у вигляді оплати навчання на професійних курсах з інформаційних технологій, а також надання ІТ-обладнання (наприклад, ноутбука, настільного комп´ютера, графічного планшета, програмного забезпечення тощо) вартістю до 1 000 доларів США для навчання та подальшої роботи.

Курси мають відбуватися онлайн та тривати не більше шести місяців. Прикладами обраних напрямів можуть бути веб- чи графічний дизайн, цифровий маркетинг, програмування, копірайтинг — усі ті сучасні спеціальності, що дозволяють працювати дистанційно.

Після завершення курсів учасники мають реалізувати невеликий волонтерський проект у своїй громаді, застосувавши отримані знання та навички.

У проекті на отримання гранту можуть брати участь внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці віком від 18 до 35 років, які проживають у Донецькій чи Луганській областях та бажають професійно розвиватися в ІТ сферах, здобути відповідну освіту і застосувати нові знання на користь своєї громади. Перевага надаватиметься мешканцям населених пунктів, розташованих у 20 кілометровій зоні від лінії розмежування.

Щоб подати заявку на участь у проекті, потрібно заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/анкетаIT-гранти.

Останній термін подання анкет — 24 травня 2020 року.

Для отримання додаткової інформації щодо проекту та процедури подачі заявок можна звертатися електронною поштою: mosavoliuk@iom.int

 

Детальніше про проект за посиланням: http://iom.org.ua/ua/node/3162

Прес -служба

Website Security Test