Прес-центрНовиниДобропільський район святкує 85-ту річницю св...
Новини

03.04.2020, 10:15

Під час дії карантину учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

Інші новини

01.04.2020, 10:45

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на квітень 2020 року

01.04.2020, 10:00

До уваги органів місцевого самоврядування!

31.03.2020, 14:50

Очеретинській селищній раді та місту Торецьку передали два сучасні мобільні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП)

30.03.2020, 15:30

Новий конкурс мікро грантів для громад

Добропільський район святкує 85-ту річницю свого створення

18 лютого 2020 року, 09:10

На урочистості з нагоди цієї визначної дати присутні зібралися на площі перед адмінбудівлею для підняття Державного Прапора України і Прапора Добропільського району. Це право почесного підняття було надано Почесним громадянам району Юлії Британ і Володимиру Голованьову. Потім всі присутні зібралися в актовій залі, де проходила концертна програма.

 1.jpg

Добропільщина здавна славиться своїми видатними особистостями. Це була незабутня зустріч поколінь. Цікавою родзинкою заходу стала виставка декоративних робіт умільців нашого краю, яка вразила не стільки кількісно, скільки багатогранністю тем, жанрів, символів, настроїв. Цю експозицію, яка була розгорнута у фойє, можна вважати чудовим подарунком до ювілею району.

Розпочалася урочиста частина святкування з перегляду документального фільму про історичне становлення району та його здобутки за останні 5 років. Від дня створення, кожне десятиліття, кожен рік і місяць мали знакові події, надбання та досягнення, за якими сумлінна, наполеглива і продуктивна праця багатьох людей.

Щедра Добропільська земля виховала митців, учених, письменників, науковців, спортсменів, які прославляли і нині возвеличують свою рідну землю. На урочистому дійстві були присутні почесні гості, серед них: заслужені працівники освіти, будівельної галузі, сільського господарства, Почесні громадяни району, орденоносці, депутати районної ради сільські, селищний голови, керівники сільськогосподарських підприємств, колишні керманичі району, які зробили вагомий внесок в розвиток району.

 4.jpg

Про людей праці, які прославили Добропілля, говорили на святковому дійстві теперішні керівники району Олександр Баранник та Юрій Середа. Зокрема, голова райдержадміністрації Олександр Баранник наголосив, що надзвичайно приємно бути в переповненій залі.

Подія на честь 85-річчя району поєднала багато поколінь. Історичний шлях розвитку краю був тернистий. Ми стараємося робити все, щоб Добропільський район став кращим, - підкреслив Олександр Баранник. Він висловив слова вдячності голові ОДА Павлу Кириленку за привітання, взаєморозуміння, підтримку, допомогу. Також подякував всім депутатам районної, сільських рад, сільським головам за те, що всі разом, єдиною спільною командою трудяться, аби Добропільський район був одним із кращих. Не даремно ж кажуть, що Добропільщина – це золотий край, багатий на добрі врожаї, гарні хліба, на працьовитих людей.

Районні керманичі нагородили почесними відзнаками – Подяками, квітами видатних людей краю – кращих із кращих у різних галузях та ветеранів праці за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, значний особистий внесок в соціально-економічний розвиток району та з нагоди відзначення 85-річчя району.

 2.jpg

Яскравою частиною урочистого заходу стала концертна програма за участі талановитих аматорів культурного мистецтва. Свої вокальні, артистичні здібності показали колективи Світлівського будинку народних традицій, Добропільського сільського будинку культури, Білицької музичної школи.

  3.jpg

 

Прес-служба

Website Security Test