Прес-центрНовиниМолодіжна ініціатива: студенти Маріуполя беру...
Новини

03.07.2020, 14:25

Постанова про утворення та ліквідацію районів готова до розгляду у Верховній Раді

Інші новини

02.07.2020, 14:45

Відбулася сесія районної ради

02.07.2020, 13:45

Вітаємо всіх донеччан з 88-річчям Донецької області!

01.07.2020, 15:40

Місцеві вибори. Як будуть представлені інтереси громад у районних та обласних радах – питання до Парламенту

01.07.2020, 14:35

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на липень 2020 року

Молодіжна ініціатива: студенти Маріуполя беруть активну участь у житті регіону

11 лютого 2020 року, 13:25

Студенти маріупольського осередку Української академії лідерства запустили черговий проєкт «Бажай! Удосконалюй! Мотивуй!» (Б.У.М!). В рамках нього в Центрі розвитку стартапів 1991 Mariupol пройшов молодіжний нетворкінг. На ньому близько 50 студентів обговорили ряд ініціатив, здатних вже сьогодні перетворити рідне місто в епіцентр молодіжного життя регіону.

«Наша мета - створити в Маріуполі осередок проактивної молоді. Вони будуть генерувати інноваційні ідеї і впроваджувати їх. Кожен школяр і студент Маріуполя може стати агентом змін в своєму місті», - зазначив ментор маріупольського осередку УАЛ Тарас Козаченко.

На початку зустрічі пройшов тренінг з проєктного менеджменту. Даний напрямок один з ключових в розробці та просуванні нових ідей і соціальних стартапів. Далі студенти УАЛ Маріуполь представили свої проєкти. Серед них віртуальна версія роботи Організації об'єднаних націй, де кожен зможе відчути себе іноземним делегатом. Також школа волонтерства та соціальний проєкт «Тарілка».

 84557-84261395_528105071149429_4294267289345196032_n.jpg

Міський голова Вадим Бойченко зустрівся зі студентами маріупольського осередку Української академії лідерства. Разом вони обговорили плани на майбутнє. Молодь цікавилася питаннями розвитку Маріуполя. Натомість, мер запропонував приєднатися студентам до розробки Стратегії розвитку міста до 2030 року.

Вадим Бойченко наголосив на важливості роботи Української академії лідерства в Маріуполі. З його слів, вона виховує справжніх лідерів і агентів змін. «Головний акцент робимо на молодь. Важливо чути ваші ідеї, пропозиції та проєкти, які зможуть лягти в основу Стратегії можливостей», - зазначив мер.

Він додав, важливий виклик, який стоїть перед містом - створити «магніти», які будуть «притягувати» молодь до міста. Тому сьогодні акцент робиться на створенні освітнього кластера, IT-просторів, нових робочих місць і розвитку інфраструктури.

У свою чергу, студенти задавали міському голові різні питання про Маріуполь. Цікавилися процесами управління містом, розвитком економіки та зовнішньої логістики.

Вадим Бойченко висловив упевненість в успішній співпраці зі студентами. Разом вирішили проводити подібні зустрічі регулярно, щоб учасники змогли презентувати свої проєкти та ідеї.

 84174-YDS_1008-2.jpg

 У Центрі розвитку стартапів «1991» відбувсая «випускний» першого набору програми Startup Workout. Учасники інтенсиву презентували свої проекти маріупольській спільноті.

Startup Workout — це курс, який організатори називають «стартаповведенням». Сорок учасників протягом двох місяців змогли дізнатися все про стартапи, етапи їх створення, бізнес-плани для проектів. Молоді інноватори відвідали 20 занять з 9 спікерами. За 75 годин їм розповіли про дизайн-мислення, lean canvas, бізнес-планування, штучний інтелект та пітчинг презентацій.

Після лекцій та практичних занять студенти розділились на чотири групи та почали працювати над власними проектами. Ітогом стали чотири ідеї, які мають всі можливості втілитись в життя:

Батл століття — платформа для музичних онлайн-змагань;

dreamCity — сервіс для пошуку комфортного району для купівлі нерухомості;

New Worker — мобільний додаток для молоді, який допоможе знайти перше місце роботи, пройти стажування;

scoro.ua — сервіс для швидкого замовлення професійних послуг у різноманітних сферах.

«Найголовніша місія наших інкубаційних програм полягає в тому, щоб збільшити кількість та якість суб’єктів, які займаються стартап діяльністю, що пов’язана з ІТ та технологіями» - зазначила проектний директор Єва Бельченко.

Учасники захистили свої роботи перед членами журі, які надали свої рекомендації для вдосконалення проектів. Програма відбулася за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

 

 

 

Прес-служба

Website Security Test