Прес-центрНовиниУ 2019 році Донецька обласна рада взяла участ...
Новини

28.11.2020, 15:40

Соціально-економічне становище Донецької області у січні–жовтні 2020 року

Інші новини

27.11.2020, 16:30

Новообрані місцеві ради проводять перші сесії

26.11.2020, 10:20

Новий адмінтерустрій: НСЗУ визначила алгоритм дій комунальних медзакладів та їх власників

25.11.2020, 13:35

Перші кроки новообраних місцевих рад: набір консультаційних матеріалів

24.11.2020, 11:35

Податкова база громад і районів для підготовки бюджетів 2021 року - орієнтир від фінансових експертів

У 2019 році Донецька обласна рада взяла участь у 7 судових справах

26 грудня 2019 року, 11:05

У Першому апеляційному адміністративному суді за апеляційною скаргою Головного управління ДФС у Донецькій області на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 28 грудня 2018 року у справі за позовом Донецької обласної ради до Головного управління ДФС у Донецькій області про визнання протиправним та скасування рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несвоєчасну сплату.

08 лютого 2019 року ухвалою суду апеляційну скаргу Головного управління ДФС у Донецькій області залишено без руху, через несплату судового збору.

За результатами розгляду справи з Головного управління Державної  фіскальної служби у Донецькій області на користь Донецької обласної ради стягнуто судовий збір в розмірі 1762  гривні.

У Господарському суді Донецької області за позовом заступника керівника Маріупольської міської прокуратури №1, в інтересах держави в особі - Донецької обласної ради, Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації, про  визнання недійсними прилюдних торгів, свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів та визнання права власності на будівлю за територіальною громадою Донецької області.

Ухвалою суду від 28.01.2019 позовну заяву повернуто позивачу.

 

У Східному апеляційному господарському суді за апеляційною скаргою Маріупольської місцевої прокуратури №1 на рішення господарського суду Донецької області від 29.11.2018 у справі за позовом Маріупольської місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Донецької обласної ради та Обласної військово-цивільної адміністрації до КП «Компанія «Вода Донбасу» та ТОВ «АКМ – ГАРАНТ».

За результатами розгляду 14.03.2019 апеляційну скаргу залишено без розгляду.

 

У Жовтневому районному суді м. Маріуполя Донецької області за позовною заявою Маріупольської місцевої прокуратури № 1, в інтересах держави в особі: Донецької обласної ради, Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації, до Чернова В.І., Ляліна О.В., треті особи на стороні позивача: Регіональне відділення Фонду Державного майна України по Донецькій області, Комунальна лікувально-профілактична установа «Міський міжрайонний онкологічний диспансер м. Маріуполя», третя особи на стороні відповідача без самостійних вимог на предмет спору: Донецька товарна біржа, приватний нотаріус Маріупольського міського нотаріального округу Донецької області Бедненко С. В., Мале приватне підприємство «Азовметалообмін», про визнання недійсними прилюдних торгів, свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів та визнання права власності на нерухоме майно.

Чергове засідання справи призначено на 22.01.2020р.

 

У Окружному адміністративному суді м. Києва за позовом Вугледарської міської ради до Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, Вугледарського міського відділу державної Виконавчої служби Головного  територіального Управління юстиції у Донецькій області, треті особи: ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля», Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Донецька обласна рада, про визнання незаконними дій та зобов’язання вчинити дії.

Попереднє судове засідання відбулося 10.12.2019р.

 

У Верховному Суді України знаходяться 2 справи:

- за касаційною скаргою Донецької обласної ради про перегляд судових рішень за адміністративним позовом ГО «Екологічний рух МАМА-86» до Донецької обласної ради про відміну рішення від 16.01.2013 № 6/18-456 «Про узгодження проекту узгодження про розподіл вуглеводів, які плануються до видобутку в межах ділянки «Юзівська».

 Станом на 31.12.2019 слухання справи не призначено.

 

- за касаційною скаргою Маріупольської місцевої прокуратури №1 на рішення господарського суду Донецької області від 29.11.2018 та постанову Східного апеляційного господарського суду у справі за позовом Маріупольської місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Донецької обласної ради та Обласної військово-цивільної адміністрації до КП «Компанія «Вода Донбасу» та ТОВ «АКМ – ГАРАНТ».

Станом на 31.12.2019 слухання справи не призначено.

 

В цивільному провадженні загальними судами Донецької області було розглянуто 2 справи за позовами до Донецької обласної ради про визнання права власності в порядку спадкування за законом та про визнання додаткового строку на прийняття спадщини.

Прес-служба