Прес-центрНовиниВідбулася фахова майстерня «Стан та перспекти...
Новини

09.07.2020, 09:40

На засіданні Комісії УАРОР обговорили реформу районного рівня та вибори

Інші новини

07.07.2020, 14:40

Депутати Донецької обласної ради звернулися до Верховної Ради України щодо забезпечення виплат, встановлених законодавством, шахтарям-пенсіонерам – Героям України

03.07.2020, 14:25

Постанова про утворення та ліквідацію районів готова до розгляду у Верховній Раді

02.07.2020, 14:45

Відбулася сесія районної ради

02.07.2020, 13:45

Вітаємо всіх донеччан з 88-річчям Донецької області!

Відбулася фахова майстерня «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини»

13 листопада 2019 року, 12:45

12 листопада в Покровській районній раді відбулася одноденна фахова майстерня для представників районних рад і фахівців медичних закладів Донеччини та Луганщини, що знаходяться на підконтрольній Україні території, на тему: «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини».

Захід проведено Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

3.jpg

Із зазначеної теми доповів експерт Української асоціації районних та обласних рад, Координатор Української Медичної Експертної Спільноти Костянтин Надутий.

2.jpg

На фаховій майстерні були обговорені проблемні питання реформування вторинної ланки медицини, шляхи їх вирішення та проаналізована нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

1.jpg

Під час заходу учасники мали можливість ставити запитання, обмінятися думками та враженнями.

Від Донецької обласної ради у фаховій майстерні взяли участь начальник управляння моніторингу бюджетних програм та інформаційно-аналітичного забезпечення Олена Сколова та в.о. начальника оргуправління виконавчого апарату обласної ради Юрій Кукла.

4.jpg

 З презентацією фахової майстерні можна ознайомитися у додатку нижче.


Прес-служба

Website Security Test