Прес-центрНовиниІнвестиційний паспорт ОТГ як інструмент залуч...
Новини

18.11.2019, 10:05

Депутати Донецької обласної ради направили пропозиції до парламентських слухань

Інші новини

15.11.2019, 14:55

Відбулися сесії міських рад

14.11.2019, 09:30

Відтепер читайте новини Донецької обласної ради в Telegram

13.11.2019, 12:45

Відбулася фахова майстерня «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини»

11.11.2019, 13:40

Відбулася панельна дискусія щодо особливостей реформування місцевого самоврядування на Сході України

Інвестиційний паспорт ОТГ як інструмент залучення інвестицій в розвиток громади

04 вересня 2019 року, 18:30

Наразі в Україні триває підготовка стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад. Наявність стратегічного документу створює певні переваги громади у залученні донорських коштів та інвестиційних ресурсів.

Іншим документом, який розробляється на основі стратегії розвитку громади та представляє джерело необхідної інформації для інвестора й аналітичну базу для формування правильного уявлення про інвестиційну привабливість ОТГ, є інвестиційний паспорт. Передача інвестиційного паспорта інвестору для початкового етапу контактів є невід'ємною частиною побудови іміджу, що місцева влада є професійним партнером в інвестуванні. Якість і коректність складання інвестиційного паспорту безпосередньо впливає на формування остаточного рішення інвестора про доцільність вкладення коштів.

З метою надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування з питань залучення інвестиційних ресурсів в розвиток територіальних громад виконавчим апаратом обласної ради підготовлено основні вимоги до структури інвестиційного паспорта ОТГ, а також перелік інформаційних даних, які необхідні для його розробки (додаються).

Консультаційну допомогу з питань розробки інвестиційного паспорту ОТГ можна отримати в управлінні моніторингу бюджетних програм та інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого апарату обласної ради за тел. (0629) 41-18-32.

Прес-служба

Website Security Test