Прес-центрНовиниНовогродівка відсвяткувала 80-ту річницю з дн...
Новини

06.06.2020, 11:25

Звернення депутатів Донецької обласної ради щодо законодавчого врегулювання діяльності органів місцевого самоврядування Донецької області в умовах утворення військово-цивільних адміністрацій набуло розвитку

Інші новини

05.06.2020, 11:40

Встановлення місцевих податків і зборів - роз’яснення для органів місцевого самоврядування

04.06.2020, 11:35

Українська молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів

03.06.2020, 16:20

Рубцівський старостинський округ Лиманської об’єднаної територіальної громади: становлення та розвиток

02.06.2020, 11:25

Реорганізація органів місцевої влади після утворення нових районів: Мінрегіон розробив законопроект

Новогродівка відсвяткувала 80-ту річницю з дня заснування міста

30 серпня 2019 року, 09:50

25 серпня  Новогродівка святкувала 80-у річницю народження.

Святкові заходи розпочалися ще на початку тижня - з 19 по 25 серпня було розвезено 120 короваїв  - привітання ровесникам міста, тим, хто народився в 1939 році. Благодійний внесок в добру справу зробили підприємці міста – Опенчук В.І., Петрусенко В.Р.,Ускова Л.М., Ясюнас С.В., Балінов О.О., Кукава Д.А.,  Юсубов В.Х., магазини :«Наталі», «Квіти на ринку», «Доміно», «Новобуд», «Глобус», «Гурман», салон краси «Мірель», кафе «Мурашник», аптеки «Добрі ліки» та «Арніка».

watermarked_-_25.08-7.jpg

Протягом тижня проходили спортивні змагання, присвячені Дню міста. За першість боролися дитячі футбольні команди, команди підприємств міста, команда ветеранів футболу. Вперше в місті відбувся турнір зі стрільби з класичного лука.

Велика анімаційна програма розважала малечу протягом двох годин в міському парку. Шоу мильних бульбашок, конкурси, змагання не давали сумувати жодному з присутніх.

Організації та установи міста зробили свої подарунки  - фотозони для пам’ятних фотографій. Увесь міський парк був прикрашений тематичними локаціями.

watermarked_-_25.08-8.jpg

Також були організовані виставки старих фотографій з видами міста, дитячих малюнків про рідне місто. Міська бібліотека для дорослих спільно з ГО «Здійсненна мрія» організували виставку робіт художників міста.

Відкриттям святкового вечора стала велика ювілейна хода, участь в якій взяли всі  бажаючі. 

З вітальним словом до присутніх на святі звернулась міський голова Людмила Білецька. Вона зазначила , що місто своїм народженням завдячує саме шахтарям, бо з’явилося воно як місто супутник для шахтобудівників у 1939 році. Вдале географічне положення, клімат та мальовнича природа нашого краю сприяли тому, що сюди почали приїздити з усіх куточків колишнього СРСР, та й так і залишилися тут назавжди. І сьогодні ми вітаємо всіх , хто доклав багато зусиль для того, щоб наше місто розбудувалось та розвивалось і надалі.

watermarked_-_2508-11.jpg

Церемонія нагородження продовжила програму. Згідно розпорядження Новогродівського міського голови в цей день були вручені почесні відзнаки міської ради – нагрудні знаки.

Святковий концерт українських виконавців Божени Дар, Ганни Добриднєвої та Артура Боссо додали веселого настрою. Ведуча концерту, діджей радіо «Пятниця»,  Вікторія Зубрійчук додавала шаленої енергії  та позитиву. Ювілейний день закінчився файєр шоу та великим святковим салютом.

watermarked_-_25.08-17.jpg


За матеріалами Новогродівської міської ради


Прес-служба

Website Security Test