Прес-центрНовиниВідбулися сесії місцевих рад Донецької област...
Новини

23.01.2021, 10:40

ПОВІДОМЛЕННЯ Краматорської районної ради

Інші новини

22.01.2021, 16:35

Відбулися сесії місцевих рад VIII скликання

21.01.2021, 14:35

До уваги районних рад!

20.01.2021, 10:55

Склад новообраних рад територіальних громад Донецької області: мало молоді – багато жінок

16.01.2021, 11:10

Фінансування районних рад новоутворених районів – роз’яснення експертів

Відбулися сесії місцевих рад Донецької області

22 серпня 2019 року, 14:45

21 серпня відбулися чергові сесії місцевих рад області.

 Пленарне засідання Селидівської міської ради провів міський голова Віктор Ремізов.

До порядку денного сесії було включено 39 проектів рішень, які стосувалися питань розвитку інфраструктури, благоустрою в місті, земельних та інших питань. 

Участь у роботі сесії взяли: міські та селищні голови, керівники структурних підрозділів міської ради, представники громадськості, засоби масової інформації.

Депутати розглянули питання:

-         про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Селидове на 2019 рік;

-         про затвердження програми відшкодування з місцевого бюджету відсотків за кредитами, залученими ОСББ для впровадження заходів щодо енергозбереження;

-         про внесення змін та доповнень до бюджету м. Селидове на 2019 рік;

-         щодо затвердження фінансового плану на 2020 рік: КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради», КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради», КНП «Міська стоматологічна поліклініка Селидівської міської ради», КП «Комунальник м. Селидове»; 

-         про погодження розмірів оплати за навчання в мистецьких школах комунальної власності Селидівської міської ради на 2019-2020 навчальний рік.

Міський голова Віктор Ремізов представив депутатам Олександра Холодного, як кандидата на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Його кандидатуру депутати одностайно підтримали.

Також було розглянуто земельні, комунальні та інші питання.

 

  2.jpg

Пленарне засідання 37 сесії Бахмутської районної ради провів голова районної ради Євген Пластун.

У роботі засідання взяли участь 26 депутатів районної ради, керівники районної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, селищні та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району, представники ЗМІ.

На пленарному засіданні було розглянуто 18 питань порядку денного.

Депутати заслухали інформацію в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Олени Фісенко та затвердили звіт про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2019 року, також розглянули та внесли зміни до районного бюджету на поточний рік. 

В ході пленарного засідання були внесені зміни у розділи заходів забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік.

Депутати розглянули та надали згоду щодо зміни меж Новолуганської сільської ради Бахмутського району та підпорядкування їй селища Гладосове Гольмівської селищної ради Горлівської міської ради.

Також були прийняті рішення з різних питань комунальної власності.

 .jpg

 

Пленарне засідання 36 сесії Слов’янської районної ради провів голова районної ради Костянтин Черніков.

У роботі сесії взяли участь 22 депутата районної ради з 34. На розгляд депутатів було внесено 19  питань.

Депутати заслухали інформацію керівника Слов’янської місцевої прокуратури про результати діяльності Слов’янської місцевої прокуратури на території району та начальника Слов’янського відділу  поліції  ГУ НП  в Донецькій області про діяльність  відділу у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Слов’янського району  за І  півріччя 2019 року.

Були внесені зміни та доповнення в ряд районних програм, в тому числі:

  • в Програму щодо відшкодування витрат за надані пільги з телекомунікаційних послуг пільговим категоріям населення Слов’янського району;
  • в Програму впровадження електронного документообігу в Слов’янській райдержадміністрації;
  • в Програму розвитку культури  та  духовного відродження  Слов’янського району;
  • в програму «Здоров’я населення Слов’янського району»;
  • в Програму фінансової підтримки  комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Слов’янської районної ради.

Депутати розглянули та затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року, районну  Програму  фінансової підтримки  комунального некомерційного  підприємства «Слов’янська центральна районна лікарня» на 2019 рік, фінансовий план комунального підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Слов’янської районної ради Донецької області» на 2020 рік, проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл  Долина та Краснопілля  на території Долинської сільської ради  Слов’янського району та інші питання.


Прес-служба