Прес-центрНовиниДо уваги органів місцевого самоврядування та ...
Новини

06.06.2020, 11:25

Звернення депутатів Донецької обласної ради щодо законодавчого врегулювання діяльності органів місцевого самоврядування Донецької області в умовах утворення військово-цивільних адміністрацій набуло розвитку

Інші новини

05.06.2020, 11:40

Встановлення місцевих податків і зборів - роз’яснення для органів місцевого самоврядування

04.06.2020, 11:35

Українська молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів

03.06.2020, 16:20

Рубцівський старостинський округ Лиманської об’єднаної територіальної громади: становлення та розвиток

02.06.2020, 11:25

Реорганізація органів місцевої влади після утворення нових районів: Мінрегіон розробив законопроект

До уваги органів місцевого самоврядування та внутрішньо переміщених осіб!

11 липня 2019 року, 14:20

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» запроваджено механізм розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з затвердженим Порядком фонди житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб формуються органами місцевого самоврядування, а в разі їх відсутності — відповідними військово-цивільними адміністраціями шляхом:

  • будівництва нового житла;
  • реконструкції наявних будинків і гуртожитків, а також переобладнання нежитлових приміщень на житлові;
  • передачі житла в комунальну або державну власність;
  • придбання житла;
  • капітального ремонту об’єктів житлового фонду, зокрема об’єктів соціального призначення.

Житлове приміщення з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб надається внутрішньо переміщеній особі та членам її сім’ї безоплатно за місцем фактичного проживання (перебування) в межах території обслуговування районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських рад, в яких зазначені особи та члени їх сімей перебувають протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

Потреба в житлових приміщеннях з фондів визначається у розмірі не менш як 6 кв. метрів на одну особу, з урахуванням потреби різних соціальних груп.

Облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлових приміщень для тимчасового проживання, здійснюється на підставі заяви, поданої до відповідного органу місцевого самоврядування.

Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб мають сім’ї з неповнолітніми дітьми, вагітні жінки, особи, які втратили працездатність, та особи пенсійного віку.

Пріоритетність надання внутрішньо переміщеним особам житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб визначається за кількістю балів, що набере внутрішньо переміщена особа (сім’я), за визначеною системою нарахування балів.

З текстом постанови можна ознайомитися за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-formuvannya-fondiv-zhitla-dlya-t260619

Прес-служба

Website Security Test