Прес-центрНовиниЕковектор: У Слов'янську на березі озера Вейс...
Новини

16.10.2019, 15:00

ЦВК призначила вибори в Донецькій області

Інші новини

14.10.2019, 09:40

Вітаємо з Днем захисника України!

11.10.2019, 09:45

Презентовано Концепцію удосконалення законодавства про місцеві вибори

10.10.2019, 15:50

Пройшли сесії міських рад

10.10.2019, 11:15

Відбулася професійна майстерня для представників органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей

Ековектор: У Слов'янську на березі озера Вейсового урочисто відкрили оздоровчо-рекреаційну зону "У солоних озер"

03 липня 2019 року, 10:35

1 липня в Слов'янську на березі озера Вейсового урочисто відкрили оздоровчо-рекреаційну зону "У солоних озер". Пляж, під'їзди до пляжу, автостоянка, об'єкти для комерційної діяльності, спортивний та дитячий майданчик будувалися майже рік. На проект було виділено близько 17 млн. гривень.

На відкритті пляжу були присутні представники міської та обласної адміністрації, відпочиваючі Славкурорту, жителі мікрорайону.

3 пляж.jpgЗ нагоди відкриття на пляжі обладнали імпровізовану сцену, для гостей і відпочиваючих виступали танцювальні колективи, вокальні виконавці та аніматори. Приємним сюрпризом стала поява Нептуна, який приплив до берега на човні. Свято продовжилося веселими танцями для дітей і дорослих і, звичайно ж, купанням в озері.

Колишній дикий пляж став по-справжньому цивілізованої зоною відпочинку. Тут є все необхідне: душ, бювети, альтанки, дитячий та спортивний майданчики, пікнік-зона. Надаються різні послуги: кафе, дитяче кафе, масажний кабінет, кальянна, сувенірна крамниця тощо. Для цих цілей на пляжі була створена спеціальна інфраструктура - побудовані та обладнані 10 типових торгових павільйонів.

На пляжі працює рятувальна станція і медкабінет. Найближчим часом відкриється спеціальна фотозона з підсвічуванням.

І - головне: озеро залишається у власності територіальної громади Слов'янська. Реалізація цього проекту дозволила організувати масовий відпочинок і оздоровлення жителів Слов'янська і гостей міста на території, що має природні лікувальні ресурси. Таким чином, для відпочинку людей тут створені сприятливі санітарно-гігієнічні умови. При цьому вхід на пляж і доступ до води - безкоштовні.

4 пляж.jpg

Під час урочистого відкриття Слов'янський міський голова Вадим Лях, звертаючись до відпочиваючих, сказав:

- Минулої осені ми приступили до ремонтно-будівельних робіт. Тоді багато хто не вірив, що все це буде безкоштовним. Але справи говорять самі за себе. Ви бачите, які умови створені для відпочиваючих. Щодня цей пляж приймає до 5000 відвідувачів. Хочу зазначити, що цей проект - це тільки початок розвитку Слов'янська, як міста-курорту. Ми плануємо в майбутньому продовжувати створювати подібні зони відпочинку і поряд з іншими міськими водоймами.

2 пляж.jpg

За матеріалами Слов'янської міської ради та ЗМІ

Прес-служба

Website Security Test