Прес-центрНовиниВідбулася всеукраїнська фахова майстерня «Від...
Новини

06.09.2019, 23:15

Сесія Маріупольської міської ради

Інші новини

05.09.2019, 09:05

СПІВЧУТТЯ

04.09.2019, 18:30

Інвестиційний паспорт ОТГ як інструмент залучення інвестицій в розвиток громади

02.09.2019, 14:15

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на вересень 2019 року

02.09.2019, 09:55

Вітаємо з Днем знань!

Відбулася всеукраїнська фахова майстерня «Відповіді на болючі питання у сфері реформування АТУ та медицини»

20 травня 2019 року, 10:50

17 травня у Києві пройшла всеукраїнська фахова майстерня «Відповіді на болючі питання  у сфері реформування АТУ та медицини».

Захід був організований на прохання спільноти Української асоціації районних та обласних рад, у рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується УАРОР спільно з Асоціацією міст України.

1 уарор.jpg

У заході взяли участь президент УАРОР Сергій Чернов, директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону України Сергій Шаршов, представники районних та обласних рад, центральних органів державної влади, експерти Асоціації.

Від Донецької області участь брали керуючий справами виконавчого апарату Донецької обласної ради Марина Гончарова, голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна.

3 уарор.jpg

Присутні обговорювали питання реформи місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні. Найбільш гостра дискусія точилася навколо того, як будуть виглядати нові спроможні райони та як будуть розмежовані повноваження між органами місцевого самоврядування та органами державної влади.

 «Сьогодні нам, асоціаціям, як виразникам інтересів українського місцевого самоврядування, важливо почути новообраного Президента стосовно його позиції про подальший розвиток реформи. Тоді ми розумітимемо як проваджуватиметься децентралізація далі. Втім, найголовніше, щоб ніякі політичні спекуляції не мали негативного впливу на подальше впровадження реформ», — наголосив Сергій Чернов.

2 уарор.jpg

У другій частині фахової майстерні експерти УАРОР презентували питання бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування.

Прес-служба

Website Security Test