Прес-центрНовиниДепутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов...
Новини

18.10.2019, 15:00

Депутат обласної ради Володимир Поливяний провів пряму телефонну лінію з виборцями

Інші новини

18.10.2019, 10:10

УАРОР пропонує Верховній Раді розглянути питання наділення національних асоціацій самоврядування правом законодавчої ініціативи

16.10.2019, 15:00

ЦВК призначила вибори в Донецькій області

14.10.2019, 09:40

Вітаємо з Днем захисника України!

11.10.2019, 09:45

Презентовано Концепцію удосконалення законодавства про місцеві вибори

Депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов привітав ветеранів Бахмута з Днем перемоги

10 травня 2019 року, 16:50

Минуло вже 74 роки з того часу, як закінчилася Велика Вітчизняна війна. З кожним роком стає все менше тих, хто брав участь в бойових діях проти фашистської Німеччини. Практично всі вони старше 90 років. За традицією напередодні свята і в День перемоги депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов привітав ветеранів не тільки теплими словами, а й подарунками.

9 травня біля Обеліска Слави, що у верхньому парку м.Бахмута, пройшов традиційний мітинг. Кілька сотень мешканців прийшли сюди з квітами, щоб покласти їх до підніжжя Обеліска, віддавши данину пам'яті загиблим в роки війни.

1.jpg

Як завжди, в цей день всіх охочих пригощали смачною солдатською кашею, приготовленою в польовій кухні. Поруч на майданчику аніматори влаштували ігри та змагання для дітей. Кожен маленький учасник отримував приз. Тут же всі присутні із задоволенням слухали виступ подружжя Оксани та Олександра Піскунова. Військові пісні і сучасні композиції про війну в їх виконанні розбурхували душу, викликали сльози на очах слухачів. Кожен бажаючий отримав безкоштовно морозиво.

Поруч на майданчику кафе «Райський куточок» працівники Міського Центру дитячої та юнацької творчості проводили майстер-класи. Під їх керівництвом маленькі гості тематичного острівця освоювали різні види рукоділля, малювання, конструювання. Словом, заняття до душі міг знайти кожен незалежно від віку і смаків.

3.jpg

«Такі дати не можна забувати, скасовувати, нівелювати їх значення в житті країни, у вихованні дітей і молоді. Народ, який не пам'ятає свого минулого, не має майбутнього. Ці слова якнайкраще відображають те значення, яке має свято Великої перемоги. Нехай в нашій країні завжди буде тільки мирне життя і процвітання», - сказав Ордаш Дадашов, вітаючи всіх зі святом.

Прес-служба

Website Security Test