Прес-центрНовиниДепутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов...
Новини

18.07.2019, 11:00

Протягом тижня пройшли сесії міських рад Донецької області

Інші новини

18.07.2019, 10:00

Молодіжна ініціатива: У Званівській ОТГ відкрили молодіжний центр

17.07.2019, 10:30

Кабінет Мінстрів України внес зміни до перспективного плану формування територій Донецької області

17.07.2019, 10:00

Ековектор: У Краматорську пройшов дитячий екологічний форум

16.07.2019, 16:35

Депутат обласної ради Сергій Чертков провів пряму телефонну лінію

Депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов привітав ветеранів Бахмута з Днем перемоги

10 травня 2019 року, 16:50

Минуло вже 74 роки з того часу, як закінчилася Велика Вітчизняна війна. З кожним роком стає все менше тих, хто брав участь в бойових діях проти фашистської Німеччини. Практично всі вони старше 90 років. За традицією напередодні свята і в День перемоги депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов привітав ветеранів не тільки теплими словами, а й подарунками.

9 травня біля Обеліска Слави, що у верхньому парку м.Бахмута, пройшов традиційний мітинг. Кілька сотень мешканців прийшли сюди з квітами, щоб покласти їх до підніжжя Обеліска, віддавши данину пам'яті загиблим в роки війни.

1.jpg

Як завжди, в цей день всіх охочих пригощали смачною солдатською кашею, приготовленою в польовій кухні. Поруч на майданчику аніматори влаштували ігри та змагання для дітей. Кожен маленький учасник отримував приз. Тут же всі присутні із задоволенням слухали виступ подружжя Оксани та Олександра Піскунова. Військові пісні і сучасні композиції про війну в їх виконанні розбурхували душу, викликали сльози на очах слухачів. Кожен бажаючий отримав безкоштовно морозиво.

Поруч на майданчику кафе «Райський куточок» працівники Міського Центру дитячої та юнацької творчості проводили майстер-класи. Під їх керівництвом маленькі гості тематичного острівця освоювали різні види рукоділля, малювання, конструювання. Словом, заняття до душі міг знайти кожен незалежно від віку і смаків.

3.jpg

«Такі дати не можна забувати, скасовувати, нівелювати їх значення в житті країни, у вихованні дітей і молоді. Народ, який не пам'ятає свого минулого, не має майбутнього. Ці слова якнайкраще відображають те значення, яке має свято Великої перемоги. Нехай в нашій країні завжди буде тільки мирне життя і процвітання», - сказав Ордаш Дадашов, вітаючи всіх зі святом.

Прес-служба

Website Security Test