Прес-центрНовиниФахівці виконавчого апарату Донецької обласно...
Новини

18.10.2019, 15:00

Депутат обласної ради Володимир Поливяний провів пряму телефонну лінію з виборцями

Інші новини

18.10.2019, 10:10

УАРОР пропонує Верховній Раді розглянути питання наділення національних асоціацій самоврядування правом законодавчої ініціативи

16.10.2019, 15:00

ЦВК призначила вибори в Донецькій області

14.10.2019, 09:40

Вітаємо з Днем захисника України!

11.10.2019, 09:45

Презентовано Концепцію удосконалення законодавства про місцеві вибори

Фахівці виконавчого апарату Донецької обласної ради надали методичну допомогу спеціалістам виконавчого апарату Волноваської районної ради

24 квітня 2019 року, 11:45

23 квітня відбулася робоча поїздка працівників виконавчого апарату Донецької обласної ради до Волноваської районної ради з метою надання методичної допомоги спеціалістам виконавчого апарату районної ради з поточних питань організації роботи.

На зустрічі були присутніми голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець та представники виконавчого апарату районної ради. Від виконавчого апарату обласної ради взяли участь керуючий справами виконавчого апарату Марина Гончарова та в.о. начальника управління організаційного забезпечення діяльності ради та її органів Юрій Кукла.

Працівниками виконавчого апарату обласної ради були надані консультації щодо форм роботи з депутатами районної ради, з організаційних питань під час проведення пленарних засідань і засідань постійних комісій, щодо заходів з реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.15 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

Учасники також обговорили форми взаємодії з сільськими, селищними радами району та інші питання, які виникають в роботі районної ради.

За результатами зустрічі заплановано проведення навчання для сільських і селищних рад Волноваського району з актуальних питань діяльності місцевих рад та з питань підготовки проектів місцевого розвитку.

Прес-служба

Website Security Test