Прес-центрНовиниМолодіжна ініціатива: Молодь Донеччини, предс...
Новини

18.10.2019, 15:00

Депутат обласної ради Володимир Поливяний провів пряму телефонну лінію з виборцями

Інші новини

18.10.2019, 10:10

УАРОР пропонує Верховній Раді розглянути питання наділення національних асоціацій самоврядування правом законодавчої ініціативи

16.10.2019, 15:00

ЦВК призначила вибори в Донецькій області

14.10.2019, 09:40

Вітаємо з Днем захисника України!

11.10.2019, 09:45

Презентовано Концепцію удосконалення законодавства про місцеві вибори

Молодіжна ініціатива: Молодь Донеччини, представники учбових закладів та громадських організацій, взяли участь у дводенному тренінгу «Влада і молодіжна громада»

16 квітня 2019 року, 10:05

Молодь Донеччини, представники учбових закладів та активістів громадських організацій, взяли участь у дводенному тренінгу «Влада і молодіжна громада», який відбувся в Слов’янську.

Організатором заходу виступила ГО «Молодь Сходу України» в рамках проекту Програми «U-LEAD з Європою». Громадська організація за підтримки U-LEAD реалізує проект «Посилення ролі молоді в управлінських процесах Донецького регіону». На тренінг приїхала молодь  із Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівського та Олександрівського районів, Черкаської ОТГ.

Оксана Ступак, керівник проекту, розповіла учасникам тренінгу про можливості, які відкриваються для молоді. Ті учасники, які напишуть найкращу мотиваційну відеопрезентацію, зможуть узяти участь у стажуванні в структурних підрозділах Донецької ОДА. Вже 12 департаментів та управлінь надали згоду на стажування молоді. Молодь дізналась про основні напрямки діяльності в Україні Програми «U-LEAD з Європою», роботу команди Донецького ЦРМС, спрямовану на підвищення професійного рівня представників органів місцевого самоврядування, а також про перебіг децентралізації в Донецькій області.

Протягом двох днів учасники заходу разом з тренерами обговорювали тонкощі адвокаційної кампанії, можливості молоді впливати на владу, приділили увагу реформам, у тому числі децентралізації, роботі органів місцевого самоврядування. 

Серед наступних заходів проекту «Посилення ролі молоді в управлінських процесах Донецького регіону»  – подібні тренінги в Бахмуті та Покровську.

За матеріалами Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування 

Прес-служба

Website Security Test