Прес-центрНовиниВідбулася сесія Дружківської міської ради...
Новини

20.04.2019, 10:30

Депутат Донецької обласної ради Роман Коваленко провів «пряму телефонну лінію» з виборцями

Інші новини

18.04.2019, 15:35

Відбулися чергові сесії міських рад Донецької області

16.04.2019, 10:05

Молодіжна ініціатива: Молодь Донеччини, представники учбових закладів та громадських організацій, взяли участь у дводенному тренінгу «Влада і молодіжна громада»

12.04.2019, 10:10

За ініціативи виконавчого апарату Донецької обласної ради відбувся тренінг з питань підготовки проектів місцевого розвитку для сільських та селищних рад Нікольського району

12.04.2019, 09:35

Ековектор: На території м. Бахмут молоддю міста реалізується проект «Дозвілля без шкоди для довкілля»

Відбулася сесія Дружківської міської ради

11 квітня 2019 року, 10:25

10 квітня відбулося  пленарне засідання чергової сесії 7 скликання Дружківської міської ради. Провів засідання міський голова Валерій Гнатенко.

В роботі пленарного засідання взяли участь: депутати обласної ради Віктор Анненков, Євген Цимарман, керівники структурних підрозділів міської ради, селищні голови, керівники правоохоронних органів, установ, підприємств, організацій, представники громадських організацій та ЗМІ.

2.jpg

На розгляд було внесено 37 питань порядку денного сесії, які депутати напередодні розглянули на засіданнях постійних комісій міської ради.

На початку пленарного засідання була підписана Угода про соціальне партнерство між дружківською територіальною громадою та ПАТ «Веско», ПАТ «Дружківське рудоуправління», ПАТ «Огнеупорнеруд». Згідно з угодою приватні акціонерні товариства у співпраці з територіальною громадою та її виконавчими органами зобов’язуються шляхом об’єднання зусиль підвищувати рівень життя мешканців громади, займатися покращення добробуту, освіти, охорони здоров’я, екології, спорту, культури та соціальної інфраструктури міста Дружківка. Сторони забезпечуватимуть реалізацію заходів у сфері розвитку міста, здійснюватимуть виконання додаткових проектів, викладених у зверненнях фізичних та юридичних осіб, які відповідають напрямкам соціального інвестування.

4.jpg

Депутати заслухали щорічний звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики у 2018 році, розглянули хід  виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді міста Дружківка на 2017-2020 роки та комплексної програми «Ветеран» на 2018-2022 роки.

В ході розгляду питань порядку денного депутати ради затвердили нові програми: міську комплексну програму «Оздоровлення та відпочинок дітей м. Дружківка на 2019-2022 роки», Програму поводження з відходами на території Дружківської міської ради на 2019-2022 роки, Програму відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності для населення м. Дружківка на період 2019-2020 роки та внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Дружківка на 2019 рік.

1.jpg

Депутатами було прийнято рішення «Про затвердження проекту землеустрою та надання у приватну власність шляхом безоплатної передачі громадянам, які є учасниками бойових дій, земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)». Присутнім на сесії учасникам АТО міський голова Валерій Гнатенко особисто передав розроблену технічну документацію на земельні ділянки, які знаходяться в мікрорайоні «Машинобудівник». Всього власниками земельних ділянок стали 25 учасників АТО.

3.jpg

Також розглянуто інші земельні і комунальні питання та прийнято відповідні рішення.

Прес-служба

Website Security Test