Прес-центрНовиниВ Маріуполі відбувся тренінг для головних лік...
Новини

19.08.2019, 10:10

Тренінг для представників місцевого самоврядування на тему: «Майбутній староста: нові виклики»

Інші новини

15.08.2019, 13:20

Відбулися сесії Дружківської та Мирноградської міських рад

11.08.2019, 13:55

З Днем будівельника!

09.08.2019, 09:40

До уваги органів місцевого самоврядування! Термін подання заявок на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» продовжено до 4 жовтня

08.08.2019, 10:45

Міста на Донеччині стануть зручними для жителів та гостей

В Маріуполі відбувся тренінг для головних лікарів медичних закладів первинної медичної допомоги та представників органів місцевого самоврядування на тему: "Медична реформа: нові можливості"

10 квітня 2019 року, 10:55

08-09 квітня в Маріуполі відбувся тренінг для головних лікарів медичних закладів первинної медичної допомоги та представників органів місцевого самоврядування на тему: "Медична реформа: нові можливості", організований  Донецьким центром розвитку місцевого самоврядування за підтримкою Програми «U-LEAD з Європою».

Цілі даної зустрічі ознайомити представників медичних закладів та структурних підрозділів з охорони здоров’я (ОТГ), органів місцевого самоврядування з медичною реформою, принципами фінансування первинної медицини, визначити роль органів місцевого самоврядування у сфері охорони здоров’я, детально розглянути принципи формування спроможної мережі медичних закладів первинної медичної допомоги та стратегічного планування в сфері охорони здоров’я на місцевому рівні.

Проводили тренінг модератори: Максим Ткач, радник з питань децентралізації Донецького центру розвитку місцевого самоврядування, Яна Роганова, тренер програми «U-LEAD з Європою» з організації первинної медичної допомоги охорони здоров’я ОТГ, ОМС

Учасниками зустрічі були  головні лікарі медичних закладів первинної  медичної допомоги, представники органів місцевого самоврядування Мангушського, Нікольського районів  та м. Вугледару.  

Від виконавчого апарату Донецької обласної ради взяли участь начальник управління моніторингу бюджетних програм та інформаційно-аналітичного забезпечення Олена Сколова та Євгенія Личман консультант управління організаційного забезпечення діяльності ради та її органів.

Прес-служба

Website Security Test