Прес-центрНовини"Молодіжна ініціатива": місто Бахмут...
Новини

15.05.2019, 16:45

Відбулася сесія Волноваської районної ради

Інші новини

14.05.2019, 09:25

В Покровському районі відбувся конкурс дитячої художньої самодіяльності «Шанс-2019»

10.05.2019, 16:50

Депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов привітав ветеранів Бахмута з Днем перемоги

08.05.2019, 09:15

Вітаємо з Днем пам'яті та примирення та Днем перемоги!

06.05.2019, 09:50

Ековектор: Пам’ятки природи Нікольського району

"Молодіжна ініціатива": місто Бахмут

18 лютого 2019 року, 11:35

7 лютого в Управлінні молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради відбулась нарада студентської ради міста та молодіжного активу вищих навчальних закладів I-IV  рівня акредитації та закладу професійно-технічної освіти з питання створення Молодіжної ради в місті Бахмут.

З числа присутньої молоді був обраний  організаційний комітет, обговорено проект та завдання  Молодіжної ради в місті Бахмут, розроблено анкету кандидата до складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради.

 1.jpg 2.jpg


В рамках реалізації проектів «Дія задля протидії» та «Гендерний інформаційний центр» за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради та Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було надано старт Міжнародній акції «16 днів проти гендерного-обумовленого насильства». Метою акції є проведення інформаційно-просвітницької роботи серед мешканців міста з питань насильства по відношенню до жінок і дітей шляхом розповсюдження тематичних буклетів «Гендер: рівні можливості для всіх», «Життя  - без насильства», «Торгівля  людьми: подбай про власну безпеку!».  

До участі у заході залучені студенти –волонтери всіх вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації та закладу професійно-технічної освіти, розташованих на території м. Бахмут. 

Також, в рамках зазначеного заходу відбулась презентація  конкурсних робіт - інформаційних буклетів щодо гендерного паритету, попередження насильства та протидії торгівлі людьми. Студентською та учнівською молоддю було розроблено та представлено більш ніж 30 буклетів. Буклети оцінювали за наступними критеріями: зміст, оформлення, актуальність та важливість інформації.  

        1.jpg


14 лютого в вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації та закладі професійно-технічної освіти відбулась молодіжна акція «Безпечне кохання».

Акцію проведено за підтримки Управління  молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради сумісно з  кабінетом «Клініка, дружня до дітей та молоді».

Волонтери вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації та закладу професійно-технічної освіти розповсюдили серед молоді вітальні валентинки, до яких прикріплені презервативи. Разом з вітаннями волонтери нагадували про наслідки випадкових статевих відносин,  що варто вміти відмовитись від необдуманих кроків,  що відносини  мають бути безпечними, що кожен несе відповідальність за свої вчинки та збереження здоров’я.

 1.jpg

Прес-служба

Website Security Test