Прес-центрНовиниВідбувся круглий стіл з моделювання адмінтеру...
Новини

22.02.2019, 09:40

Третя Національна премія «MEDIA etc.» запрошує журналістів до участі у конкурсі

Інші новини

21.02.2019, 16:00

Відбулася сесія Лиманської об’єднаної територіальної громади

19.02.2019, 09:30

Вітаємо танцювальний колектив "Натхнення" Покровського району з перемогою на конкурсі-фестивалі "Перлина Fest"

18.02.2019, 11:35

"Молодіжна ініціатива": місто Бахмут

15.02.2019, 14:50

Центральна виборча комісія визначила округи Донецької області, на яких не відбудуться вибори

Відбувся круглий стіл з моделювання адмінтерустрою області

16 січня 2019 року, 14:35

15 січня в місті Краматорську відбувся круглий стіл на тему «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Донеччини».

Захід проведено Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

2.jpg

У обговорені  прийняли участь представники районних та міських рад, рад об’єднаних територіальних  громад, облдержадміністрації, Центру розвитку місцевого самоврядування. Від Донецької обласної ради у круглому столі взяв участь в.о. начальника управління організаційного забезпечення діяльності ради та її органів Юрій Кукла.

З повідомленням щодо передумов для створення спроможних районів Донецької області виступили експерт Української асоціації районних та обласних рад з питань реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади Олександр Даниленко, директор департаменту з питань місцевого самоврядування та адмінтерустрою Мінрегіону Микола Рубчак та експерт Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Павло Остапенко.

1.jpg

Учасники заходу обговорили запропоновані моделі адміністративно-територіального устрою області, яка передбачає укрупнення районів в межах госпітальних округів у Донецькій області, затверджених  розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року.

В лютому планується провести другий етап круглого столу, на якому розглянути проект територій нових районів з врахуванням пропозицій, що надійдуть від місцевих рад.

3.jpg

Прес-служба

Website Security Test