Прес-центрНовиниПройшов круглий стіл з обговорення добровіль...
Новини

30.05.2020, 10:05

Відбулися сесії районних рад

Інші новини

29.05.2020, 11:10

Соціально-економічне становище Донецької області у січні–квітні 2020 року

28.05.2020, 14:05

Святогірському історико-архітектурному заповіднику виповнюється 40 років

27.05.2020, 16:15

Відбулися сесії міських рад

26.05.2020, 12:30

Доходи і видатки обласного бюджету Донецької області

Пройшов круглий стіл з обговорення добровільного приєднання громад до м. Маріуполя

17 вересня 2018 року, 14:50

12-13 вересня в м. Маріуполі,  в рамках Проекту  організації безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) «Сприяння діалогу щодо реформ в Україні»,  відбувся круглий стіл на тему: «Обговорення  добровільного приєднання громад до м. Маріуполя».

Захід проходив за участю представників Міністерства регіонального розвитку України, Офісу реформ, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, ОБСЕ, Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, Маріупольської міської ради, Мангушської райдержадміністрації, сільських та селищних рад.

17.jpg

Директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону України Сергій Шаршов розповів присутнім про загальні тенденції реформи місцевого самоврядування, зробивши акцент на ситуації в Донецькій області. Він зазначив, що децентралізація - неминучий процес, реформа активно рухається на всій території країни, вже в 10 регіонах України половина території покрита об’єднаними громадами.  

Учасники круглого столу розглянули перспективний план формування територій громад Донецької області. Під час дискусії обговорили аспекти приєднання Покровської, Бердянської, Виноградненської сільських рад та Старо-Кримської селищної ради до м. Маріуполя. Особливу увагу приділили огляду генеральних планів  містобудівної документації громад  Маріуполя, Покровської, Бердянської Виноградненської сільських рад та Старо-Кримської селищної ради, їх сумісність та перспективи.

14.jpg

З конкретних пропозицій можливого розвитку Маріупольської ОТГ були озвучені такі як: будівництво кільцевої автодороги, сміттєпереробного заводу, аеропорту, реконструкція станції біологічної очистки стоків, автономне водопостачання для всієї Маріупольської агломерації. Передбачається, що у разі створення Маріупольської ОТГ у запропонованому форматі місто стане привабливішим для інвесторів. Також розглянуто питання щодо вигоди для громадян від приєднання, перспективи розвитку ситуації з наявним чи запланованим співробітництвом громад.

Від виконавчого апарату Донецької обласної ради участь у заході взяли начальник управління правового забезпечення діяльності ради та її органів Ігор Уралов та консультант управління організаційного забезпечення Євгенія Личман.

18.jpg

Прес-служба

Website Security Test