Прес-центрНовиниСемінар з питань забезпечення діяльності орга...
Новини

14.12.2018, 10:40

Депутат обласної ради Володимир Степанов в режимі «прямої лінії» відповів на питання виборців

Інші новини

12.12.2018, 15:55

Відбулася позачергова сесія Мангушської районної ради

07.12.2018, 09:10

С Днем местного самоуправления!

06.12.2018, 09:30

Відбувся круглий стіл щодо актуальних питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

05.12.2018, 09:10

Представники органів місцевого самоврядування Донецької області взяли участь в засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад

Семінар з питань забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування

30 липня 2018 року, 11:55

26-27 липня у м.Святогірську Донецьким відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування було проведено дводенний семінар з окремих юридичних питань забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад.

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування Донецької області, як тих, що вже пройшли етап об’єднання в ОТГ, так і тих, у кого це попереду.

1.jpg

Модераторами виступили експерти Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ при Мінрегіоні під керівництвом старшого експерту Віри Козіної.

У перший день учасники семінару прослухали лекції на теми: «Питання здійснення регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування», «Управління комунальним майном в органах місцевого самоврядування».

3.jpg

Програмою другого дня було передбачено роботу в групах. Тут аудиторію було поділено на дві частини – представників тих об’єднаних територіальних громад, які планують об’єднання, або йдуть на перші вибори у 2018 році; та тих, в кого вибори відбулися протягом 2016-2018 років.

Для першої цільової групи експерти детально освітили організаційні та кадрові питання, які мають бути вирішеними протягом першого місяця після оголошення результатів перших виборів.

Друга група відпрацювала питання передачі майна спільної власності територіальних громад району у власність об’єднаних територіальних громад.

2.jpg

Загалом захід пройшов на високопрофесійному рівні, цікаво, захоплююче та максимально продуктивно. Лекції були розгорнутими та містили яскраві приклади. Всі учасники отримали ґрунтовні відповіді на важливі питання та мали можливість обговорити наболілі теми у жвавих дискусіях.

Від Донецької обласної ради у семінарі взяла участь керуючий справами виконавчого апарату ради Марина Гончарова.

Прес-служба

Website Security Test