Прес-центрНовиниВітаємо з Днем медичного працівника!...
Новини

22.02.2019, 09:40

Третя Національна премія «MEDIA etc.» запрошує журналістів до участі у конкурсі

Інші новини

21.02.2019, 16:00

Відбулася сесія Лиманської об’єднаної територіальної громади

19.02.2019, 09:30

Вітаємо танцювальний колектив "Натхнення" Покровського району з перемогою на конкурсі-фестивалі "Перлина Fest"

18.02.2019, 11:35

"Молодіжна ініціатива": місто Бахмут

15.02.2019, 14:50

Центральна виборча комісія визначила округи Донецької області, на яких не відбудуться вибори

Вітаємо з Днем медичного працівника!

17 червня 2018 року, 10:45

Шановні медичні працівники!

Тепло і сердечно вітаємо вас зі святом.

Лікарі дивляться на світ особливим чином: вони бачать недуги і страждання людини, і вважають можливість полегшити їх своїм особистим обов'язком і найбільшою перемогою.

З найдавніших часів люди шанували і поважали цілителів. Вже в мить народження наше життя довіряється досвідченим і дбайливим рукам медичних працівників. І згодом, звертаючись до вас, ми сподіваємося на професіоналізм, розуміння, співчуття і допомогу.

Як стверджував Парацельс: «Наявність хорошого лікаря в місті - благодіяння Господнє». Нам, жителям Донецької області, без сумнівів, пощастило. Наші лікарі - чудові, мудрі, досвідчені фахівці. Працюючи в найкращих традиціях вітчизняної медицини, ви завжди активно і з натхненням приймаєте в практику новітні технологічні розробки, устаткування, методи лікування та діагностики.

Від щирого серця бажаємо, щоб наша медицина вийшла на найвищий рівень, була визнана у всьому світі. Для цього є і можливості, і наукові розробки, і відмінні кадри. Головне - прагнення бачити свою країну благополучною, а націю - здоровою, і фізично, і духовно.

Нехай сьогоднішній день стане для вас світлим і радісним, дорогі медики! Миру вам, міцного здоров'я, нових успіхів у благородній праці, щастя і добра!

Прес-служба

Website Security Test