Прес-центрНовиниВітаємо з Днем медичного працівника!...
Новини

18.09.2018, 13:25

Великоновоселківська районна рада проводить конкурс на посаду головного спеціаліста по роботі із зверненнями громадян відділу правового забезпечення і роботи із зверненнями громадян

Інші новини

17.09.2018, 14:50

Відбувся круглий стіл з обговорення добровільного приєднання громад до м. Маріуполя

13.09.2018, 06:35

Тренінг для сільських голів і депутатів місцевих рад Великоновосілківського району

07.09.2018, 15:25

Відбулася сесія Великоновосілківської районної ради

07.09.2018, 14:40

З 75-ю річницею визволення Донбасу!

Вітаємо з Днем медичного працівника!

17 червня 2018 року, 10:45

Шановні медичні працівники!

Тепло і сердечно вітаємо вас зі святом.

Лікарі дивляться на світ особливим чином: вони бачать недуги і страждання людини, і вважають можливість полегшити їх своїм особистим обов'язком і найбільшою перемогою.

З найдавніших часів люди шанували і поважали цілителів. Вже в мить народження наше життя довіряється досвідченим і дбайливим рукам медичних працівників. І згодом, звертаючись до вас, ми сподіваємося на професіоналізм, розуміння, співчуття і допомогу.

Як стверджував Парацельс: «Наявність хорошого лікаря в місті - благодіяння Господнє». Нам, жителям Донецької області, без сумнівів, пощастило. Наші лікарі - чудові, мудрі, досвідчені фахівці. Працюючи в найкращих традиціях вітчизняної медицини, ви завжди активно і з натхненням приймаєте в практику новітні технологічні розробки, устаткування, методи лікування та діагностики.

Від щирого серця бажаємо, щоб наша медицина вийшла на найвищий рівень, була визнана у всьому світі. Для цього є і можливості, і наукові розробки, і відмінні кадри. Головне - прагнення бачити свою країну благополучною, а націю - здоровою, і фізично, і духовно.

Нехай сьогоднішній день стане для вас світлим і радісним, дорогі медики! Миру вам, міцного здоров'я, нових успіхів у благородній праці, щастя і добра!

Прес-служба