Прес-центрНовиниЗ Днем журналіста!...
Новини

22.02.2019, 09:40

Третя Національна премія «MEDIA etc.» запрошує журналістів до участі у конкурсі

Інші новини

21.02.2019, 16:00

Відбулася сесія Лиманської об’єднаної територіальної громади

19.02.2019, 09:30

Вітаємо танцювальний колектив "Натхнення" Покровського району з перемогою на конкурсі-фестивалі "Перлина Fest"

18.02.2019, 11:35

"Молодіжна ініціатива": місто Бахмут

15.02.2019, 14:50

Центральна виборча комісія визначила округи Донецької області, на яких не відбудуться вибори

З Днем журналіста!

06 червня 2018 року, 09:25

Шановні журналісти!

Вітаємо вас з професійним святом!

Це свято не тільки людей, які присвятили своє життя героїчній професії журналіста, а й усіх споживачів інформаційного продукту. У всі часи суспільство потребувало інформації, сьогодні завдяки представникам ЗМІ ми швидко дізнаємось про всі цікаві події. Журналісти не просто констатують факти, аналізують події, але, найголовніше, звертають увагу громадськості на проблеми.

 У сучасному світі оперативна і достовірна інформація має колосальне значення. Як йдеться у відомому французькому прислів'ї - "Добре поінформована людина варта двох". Тому, завдяки в тому числі і журналістам, ми не тільки своєчасно отримуємо інформацію, але і маємо можливість оновлювати свої знання.

 У зв'язку з цим суспільство поклало на представників ЗМІ велику відповідальність - враховувати запити аудиторії, подавати інформаційний продукт об'єктивно, якісно і цікаво.

Шановні журналісти! Впевнені, що творчий потенціал ваш і ваших колективів допоможе завжди бути затребуваними і цікавими, впроваджувати нові технології, розширювати тематику програм і статей.

Бажаємо всім працівникам засобів масової інформації міцного здоров'я, особистого щастя і невичерпної фантазії. Нехай вам ніколи не змінить натхнення, а постійними супутниками в житті та роботі будуть удача і оптимізм!

Прес-служба

Website Security Test