Прес-центрНовиниЗ Днем журналіста!...
Новини

18.09.2018, 13:25

Великоновоселківська районна рада проводить конкурс на посаду головного спеціаліста по роботі із зверненнями громадян відділу правового забезпечення і роботи із зверненнями громадян

Інші новини

17.09.2018, 14:50

Відбувся круглий стіл з обговорення добровільного приєднання громад до м. Маріуполя

13.09.2018, 06:35

Тренінг для сільських голів і депутатів місцевих рад Великоновосілківського району

07.09.2018, 15:25

Відбулася сесія Великоновосілківської районної ради

07.09.2018, 14:40

З 75-ю річницею визволення Донбасу!

З Днем журналіста!

06 червня 2018 року, 09:25

Шановні журналісти!

Вітаємо вас з професійним святом!

Це свято не тільки людей, які присвятили своє життя героїчній професії журналіста, а й усіх споживачів інформаційного продукту. У всі часи суспільство потребувало інформації, сьогодні завдяки представникам ЗМІ ми швидко дізнаємось про всі цікаві події. Журналісти не просто констатують факти, аналізують події, але, найголовніше, звертають увагу громадськості на проблеми.

 У сучасному світі оперативна і достовірна інформація має колосальне значення. Як йдеться у відомому французькому прислів'ї - "Добре поінформована людина варта двох". Тому, завдяки в тому числі і журналістам, ми не тільки своєчасно отримуємо інформацію, але і маємо можливість оновлювати свої знання.

 У зв'язку з цим суспільство поклало на представників ЗМІ велику відповідальність - враховувати запити аудиторії, подавати інформаційний продукт об'єктивно, якісно і цікаво.

Шановні журналісти! Впевнені, що творчий потенціал ваш і ваших колективів допоможе завжди бути затребуваними і цікавими, впроваджувати нові технології, розширювати тематику програм і статей.

Бажаємо всім працівникам засобів масової інформації міцного здоров'я, особистого щастя і невичерпної фантазії. Нехай вам ніколи не змінить натхнення, а постійними супутниками в житті та роботі будуть удача і оптимізм!

Прес-служба