Прес-центрНовиниСпівробітники Донецького Центру розвитку місц...
Новини

18.04.2019, 15:35

Відбулися чергові сесії міських рад Донецької області

Інші новини

16.04.2019, 10:05

Молодіжна ініціатива: Молодь Донеччини, представники учбових закладів та громадських організацій, взяли участь у дводенному тренінгу «Влада і молодіжна громада»

12.04.2019, 10:10

За ініціативи виконавчого апарату Донецької обласної ради відбувся тренінг з питань підготовки проектів місцевого розвитку для сільських та селищних рад Нікольського району

12.04.2019, 09:35

Ековектор: На території м. Бахмут молоддю міста реалізується проект «Дозвілля без шкоди для довкілля»

11.04.2019, 10:25

Відбулася сесія Дружківської міської ради

Співробітники Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування та обласної ради надають допомогу місцевим радам щодо впровадження реформи децентралізації влади

13 квітня 2018 року, 14:05

11 квітня в Донецькій обласній раді відбулася зустріч співробітників виконавчого апарату та Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування. У заході взяли участь: керуючий справами виконавчого апарату Марина Гончарова, співробітники оргуправління, директор Центру Артем Вівдіч, радники Центру Сергій Івахнін, Максим Ткач, Ольга Нікуліна. На зустрічі обговорювалися питання взаємодії та надання допомоги місцевим радам щодо впровадження реформи децентралізації влади.

12 квітня в Мангушській і Нікольській районних радах відбулися робочі зустрічі представників обласної ради та Центру розвитку місцевого самоврядування з головами районної ради, райдержадміністрації, головами селищних рад.

2.jpg

Згідно з перспективним планом в цих районах має бути по одній заможній громаді з центрами в смт Мангуш та смт Нікольське. Незважаючи на те, що в районах була проведена певна робота по створенню ОТГ, досі жодна громада не утворилася. Не всі голови, депутати місцевих рад і жителі населених пунктів районів готові до об'єднання.

Учасники обговорили проблемні питання, можливі варіанти створення ОТГ і намітили проведення ряду заходів у районах зі створення об'єднаних територіальних громад.

1.jpg

Прес-служба

Website Security Test