Прес-центрНовиниБлагодійність: депутати Донецької обласної ра...
Новини

23.10.2020, 16:25

Проходять підсумкові сессії місцевих рад

Інші новини

22.10.2020, 16:05

Представники виконавчих апаратів Донецької і Харківської обласних рад провели онлайн-нараду з актуальних питань розвитку місцевого самоврядування

21.10.2020, 16:10

Відбулися сесії місцевих рад

20.10.2020, 16:45

Міністерство цифрової трансформації України оголосило переможців конкурсу «Дієва Громада»

19.10.2020, 09:40

Три місцеві громади Донецької області отримали нагороди конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 року

Благодійність: депутати Донецької обласної ради надали допомогу нужденним дітям

21 грудня 2017 року, 13:10

У депутатів Донецької обласної ради є добра традиція - відзначати день святого Миколая актами благодійності, допомоги нужденним діткам, врученням подарунків.

Депутати Донецької обласної ради Сергій Мальцев, Роман Коваленко і Ордаш Дадашов в День Святого Миколая приїхали в гості до вихованців дитячого садка № 24 м.Бахмута для дітей з особливими педагогічними потребами.

11.jpg

Педагоги, діти та їхні батьки підготували до зустрічі гостей чудову виставу під назвою «Інтернет-подорож зі святим Миколаєм». Хлопці в ошатних костюмах старанно і щиро виконували танці і пісні, педагоги забезпечували віртуальний супровід свята.

По закінченні вистави депутати вручили дітям подарунки. Вони тепло привітали діток та їхніх батьків зі святом св. Миколи, наступаючим Новим роком і Різдвом. Подякували вихователям за таке чуйне ставлення до обділених долею дітей, за добрі серця, які вони розкривають їм назустріч. Побажали миру в країні, в родинах, щастя і більше добрих і щирих людей на життєвому шляху.

В цей же день депутати зустрілися з вихованцями Центру технічної творчості - членами Бахмутської міської команди зі спортивної радіопеленгації і спортивного орієнтування.

13.jpg

Напередодні члени команди прийняли участь в змаганнях і показали відмінні результати.

Депутати обласної ради Сергій Мальцев і Ордаш Дадашов завжди підтримували спортсменів Бахмута, в тому числі надавали спонсорську допомогу команді спортивного орієнтування. Вони з радістю привітали дітей зі спортивними успіхами і святом св. Миколи. Відзначили їх спортивні досягнення. Побажали спортивних успіхів і в майбутньому, вирости небайдужими до проблем інших людей і завжди готовими прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Кожен учасник зустрічі отримав з рук депутатів Донецької обласної ради подарунок.

Прес-служба