Прес-центрНовиниДепутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов...
Новини

23.10.2020, 16:25

Проходять підсумкові сессії місцевих рад

Інші новини

22.10.2020, 16:05

Представники виконавчих апаратів Донецької і Харківської обласних рад провели онлайн-нараду з актуальних питань розвитку місцевого самоврядування

21.10.2020, 16:10

Відбулися сесії місцевих рад

20.10.2020, 16:45

Міністерство цифрової трансформації України оголосило переможців конкурсу «Дієва Громада»

19.10.2020, 09:40

Три місцеві громади Донецької області отримали нагороди конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 року

Депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов привітав дітей з Днем Святого Миколая

19 грудня 2017 року, 15:45

Напередодні Дня Святого Миколая депутат Донецької обласної ради Ордаш Дадашов традиційно приїхав в гості до підопічних дітям з поздоровленнями і подарунками.

Спільно з секретарем Бахмутської районної ради Євгеном Пластуном, міським головою м. Часова Яру Ольгою Опанасенко, представниками Громадської організації «Громадянський рух «РАЗОМ», він відвідав кілька підшефних об'єктів Бахмутського району.

 1.jpg

Одним з напрямків в наданні реальної допомоги є підтримка багатодітних сімей.

Напередодні свята депутат обласної ради Ордаш Дадашов побував в багатодітній родині нянькою, де виховується 8 дітей. Найменшому - 1 рік і 2 місяці. Сім'я стала вимушеними переселенцями майже 2 роки тому.

О.Дадашов привітав велику і дружну сім'ю з наступаючими святами. Побажав їм здоров'я, благополуччя, миру і запевнив, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку і допомогу громадській організації «Громадянський рух «РАЗОМ».

Батькам і дітям були вручені подарунки у вигляді продуктових наборів.

  1.jpg

Також в рамках благодійної поїздки депутат обласної ради Ордаш Дадашов відвідав вихованців Центру дитячої технічної творчості м. Часова Яру.

Колектив Центру виграв грант Міжнародної організації по еміграції за підтримки ЄС і зараз робить дуже багато для того, щоб діти могли проявити свої таланти і здібності.

Результат такої роботи був показаний під час невеликого концерту учасників творчих колективів. Вокальні та танцювальні номери, поетичні виступи не залишили гостей байдужими.

Вони тепло привітали працівників та вихованців центру дитячої технічної творчості з наступаючими святами, вручили кожній дитині подарунок.

  1.jpg

Не оминули своєю увагою шефи і Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, розташований в сел. Дослідне.

Дітвора була дуже рада гостям. Вони показали своє вміння розгадувати загадки, грати в колективні ігри, читати вірші і спілкуватися один з одним і дорослими на цікаві теми. Діти з натхненням розповідали про добрі справи, які вони робили протягом року. Це і хороше навчання, і допомога по дому, і невеликі досягнення, в тому числі і спортивні.

Зі словами привітання до присутніх звернувся Ордаш Дадашов. Він подякував колективу Центру за їх важку і важливу роботу, за створення домашньої затишної атмосфери в реабілітаційному Центрі. Привітав з наступаючими святами дітей, їх батьків та педагогічний колектив.

Кожен учасник свята отримав подарунок.

Прес-служба