Прес-центрНовиниДепутат Донецької обласної ради взяв участь у...
Новини

11.10.2018, 10:25

Депутат обласної ради Микола Токарський в режимі "прямої лінії" відповів на питання виборців

Інші новини

10.10.2018, 13:25

Великоновоселківська районна рада проводить конкурс на посаду головного спеціаліста по роботі із зверненнями громадян відділу правового забезпечення і роботи із зверненнями громадян

09.10.2018, 09:35

СПІВЧУТТЯ

08.10.2018, 09:20

З Днем юриста!

07.10.2018, 09:00

Вітаємо працівників освіти з професійним святом!

Депутат Донецької обласної ради взяв участь у засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад

16 грудня 2014 року, 09:45

Депутат Донецької обласної ради Артем Жовнер взяв участь у черговому засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад, яке відбулося 12 грудня 2014 р. в Києві, в залі засідань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

На засіданні були присутні представники обласних і районних рад України, а також представники Верховної Ради України, народні депутати України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, Національної академії правових наук України, Державного агентства земельних ресурсів України, Національного агентства України з питань державної служби, Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України, міжнародних організацій.

У ході засідання Члени Правління Асоціації опрацювали 13 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення з основних питань діяльності Асоціації та першочергових завдань діяльності органів місцевого самоврядування. Присутні взяли активну участь в обговоренні питання про внесення змін до Конституції України і вирішили звернутися до Голови Верховної Ради України, Президента України, Прем'єр-міністра України з проханням провести спільну зустріч з обговорення питань реформування місцевого самоврядування та децентралізації повноважень.

Крім цього, в рамках засідання Правління Асоціації відбувся телеміст з міжнародною конференцією «Запуск громадського мовлення в Україні. Зворотний відлік», на якому обговорювалося питання створення Суспільного телебачення і радіомовлення України

http://uaror.org.ua/?p=8828

Прес-служба