Прес-центрНовиниДепутат Донецької обласної ради взяв участь у...
Новини

21.08.2018, 16:30

Великоновоселківська районна рада проводить конкурс на посаду заступника керуючого справами

Інші новини

21.08.2018, 15:50

"Донецька область у подіях та особах": 95 років Волноваському району

21.08.2018, 15:25

Депутат обласної ради Віктор Анненков провів "пряму телефонну лінію" з виборцями

16.08.2018, 13:45

Депутати Донецької обласної ради звернулися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з пропозиціями законодавчого врегулювання проблемних питань щодо пільгового проїзду окремих категорій громадян

12.08.2018, 10:30

Вітаємо з Днем будівельника!

Депутат Донецької обласної ради взяв участь у засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад

16 грудня 2014 року, 09:45

Депутат Донецької обласної ради Артем Жовнер взяв участь у черговому засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад, яке відбулося 12 грудня 2014 р. в Києві, в залі засідань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

На засіданні були присутні представники обласних і районних рад України, а також представники Верховної Ради України, народні депутати України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, Національної академії правових наук України, Державного агентства земельних ресурсів України, Національного агентства України з питань державної служби, Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України, міжнародних організацій.

У ході засідання Члени Правління Асоціації опрацювали 13 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення з основних питань діяльності Асоціації та першочергових завдань діяльності органів місцевого самоврядування. Присутні взяли активну участь в обговоренні питання про внесення змін до Конституції України і вирішили звернутися до Голови Верховної Ради України, Президента України, Прем'єр-міністра України з проханням провести спільну зустріч з обговорення питань реформування місцевого самоврядування та децентралізації повноважень.

Крім цього, в рамках засідання Правління Асоціації відбувся телеміст з міжнародною конференцією «Запуск громадського мовлення в Україні. Зворотний відлік», на якому обговорювалося питання створення Суспільного телебачення і радіомовлення України

http://uaror.org.ua/?p=8828

Прес-служба