Прес-центрНовиниДепутат Донецької обласної ради взяв участь у...
Новини

21.03.2019, 16:05

20 березня відбулися чергові сесії Добропільської, Мирноградської і Селидівської міських рад

Інші новини

20.03.2019, 10:05

УАРОР розпочинає надавати експертну підтримку громадам у постраждалих від конфлікту районах

18.03.2019, 11:45

Відбувся семінар навчального курсу «Система державної допомоги в Україні»

17.03.2019, 11:55

С Днем работников жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения Украины!

08.03.2019, 10:30

Поздравляем с 8 марта!

Депутат Донецької обласної ради взяв участь у засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад

16 грудня 2014 року, 09:45

Депутат Донецької обласної ради Артем Жовнер взяв участь у черговому засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад, яке відбулося 12 грудня 2014 р. в Києві, в залі засідань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

На засіданні були присутні представники обласних і районних рад України, а також представники Верховної Ради України, народні депутати України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, Національної академії правових наук України, Державного агентства земельних ресурсів України, Національного агентства України з питань державної служби, Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України, міжнародних організацій.

У ході засідання Члени Правління Асоціації опрацювали 13 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення з основних питань діяльності Асоціації та першочергових завдань діяльності органів місцевого самоврядування. Присутні взяли активну участь в обговоренні питання про внесення змін до Конституції України і вирішили звернутися до Голови Верховної Ради України, Президента України, Прем'єр-міністра України з проханням провести спільну зустріч з обговорення питань реформування місцевого самоврядування та децентралізації повноважень.

Крім цього, в рамках засідання Правління Асоціації відбувся телеміст з міжнародною конференцією «Запуск громадського мовлення в Україні. Зворотний відлік», на якому обговорювалося питання створення Суспільного телебачення і радіомовлення України

http://uaror.org.ua/?p=8828

Прес-служба

Website Security Test