Прес-центрНовиниДепутат Донецької обласної ради взяв участь у...
Новини

21.10.2021, 14:10

Працівники виконавчого апарату обласної ради та районних рад області беруть участь в удосконаленні законодавства щодо комунальної власності

Інші новини

21.10.2021, 11:05

70% територіальних громад створили Центри надання адмінпослуг, - дані моніторингу Мінрегіону

20.10.2021, 16:30

Місцеві ради в ході сесій розглянули питання економічного та соціального розвитку територіальних громад

19.10.2021, 10:10

Підведено перші підсумки Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування–2021»

18.10.2021, 09:35

20 жовтня - обговорення «Окремі аспекти управління комунальним майном: потенційні законодавчі зміни, обговорення проблемних питань»

Депутат Донецької обласної ради взяв участь у засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад

16 грудня 2014 року, 09:45

Депутат Донецької обласної ради Артем Жовнер взяв участь у черговому засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад, яке відбулося 12 грудня 2014 р. в Києві, в залі засідань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

На засіданні були присутні представники обласних і районних рад України, а також представники Верховної Ради України, народні депутати України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, Національної академії правових наук України, Державного агентства земельних ресурсів України, Національного агентства України з питань державної служби, Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України, міжнародних організацій.

У ході засідання Члени Правління Асоціації опрацювали 13 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення з основних питань діяльності Асоціації та першочергових завдань діяльності органів місцевого самоврядування. Присутні взяли активну участь в обговоренні питання про внесення змін до Конституції України і вирішили звернутися до Голови Верховної Ради України, Президента України, Прем'єр-міністра України з проханням провести спільну зустріч з обговорення питань реформування місцевого самоврядування та децентралізації повноважень.

Крім цього, в рамках засідання Правління Асоціації відбувся телеміст з міжнародною конференцією «Запуск громадського мовлення в Україні. Зворотний відлік», на якому обговорювалося питання створення Суспільного телебачення і радіомовлення України

http://uaror.org.ua/?p=8828

Прес-служба