Прес-центрНовиниКерівники Донеччини зустрілися з Верховним Ко...
Новини

06.09.2019, 23:15

Сесія Маріупольської міської ради

Інші новини

05.09.2019, 09:05

СПІВЧУТТЯ

04.09.2019, 18:30

Інвестиційний паспорт ОТГ як інструмент залучення інвестицій в розвиток громади

02.09.2019, 14:15

Графік сесій міських, районних рад та рад ОТГ Донецької області на вересень 2019 року

02.09.2019, 09:55

Вітаємо з Днем знань!

Керівники Донеччини зустрілися з Верховним Комісаром ОБСЄ

26 березня 2014 року, 14:20

Сьогодні в Донецьк прибула Верховний Комісар ОБСЄ у справах нацменшин. Астрід ТОРС зустрілася з керівниками регіону Сергієм ТАРУТОЮ та Андрієм ШИШАЦЬКИМ, а також поспілкувалася з представниками національно-культурних організацій області.

IMG_3701.jpg

Представник ОБСЄ приїхала в Донбас, щоб особисто побачити, як тут дотримуються права національних меншин, як живуть їхні представники, а також ознайомитися з ситуацією в області в цілому.

"Моє завдання, як Верховного Комісара у справах національних меншин ОБСЄ, не тільки вивчити ситуацію в регіоні, але й діяти, як механізм раннього попередження, запобігання можливих конфліктів", - сказала Астрід ТОРС.

IMG_3699.jpg

Говорячи про суспільно-політичну ситуацію на Донеччині, учасники зупинилися і на «мовному» питанні. Сергій ТАРУТА зазначив, що гострої проблеми у взаєморозумінні людей, що говорять українською або російською мовою не існує.

Андрій ШИШАЦЬКИЙ ще раз підкреслив, що в цьому питанні потрібно поставити крапку, тоді під час виборів політики вкотре будуть спекулювати на мовній темі.

Голови облдержадміністрації та облради розповіли Астрід ТОРС і про роботу, яка проводиться з делегування повноважень місцевим органам влади.

Говорячи про реформування системи регіонального управління в цілому, губернатор зазначив, зараз в цьому напрямку ведеться активна робота.

- Ми хочемо, повернути довіру народу, щоб влада була «прозора», вибори - чесними, і активно міг розвиватися малий і середній бізнес. Ми хочемо, щоб люди вірили нам, - сказав Сергій ТАРУТА.

Він також додав, що вже є перші зміни. Так, в області відбулися кадрові перетворення в правоохоронних органах.

Після спілкування з керівництвом області, Верховний Комісар ОБСЄ зустрілася з представниками національно-культурних організацій області. Астрід ТОРС, зокрема, обговорила реалізацію в регіоні основних положень мовного законодавства України.

Прес-служба

Website Security Test