Прес-центрНовиниКерівники Донеччини зустрілися з Верховним Ко...
Новини

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

Інші новини

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

13.03.2024, 11:35

Про онлайн курс « Декларуйся»

26.02.2024, 15:15

Тренінг на тему: TONE FROM THE TOP: ефективний антикорупційний менеджмент в організації

Керівники Донеччини зустрілися з Верховним Комісаром ОБСЄ

26 березня 2014 року, 14:20

Сьогодні в Донецьк прибула Верховний Комісар ОБСЄ у справах нацменшин. Астрід ТОРС зустрілася з керівниками регіону Сергієм ТАРУТОЮ та Андрієм ШИШАЦЬКИМ, а також поспілкувалася з представниками національно-культурних організацій області.

IMG_3701.jpg

Представник ОБСЄ приїхала в Донбас, щоб особисто побачити, як тут дотримуються права національних меншин, як живуть їхні представники, а також ознайомитися з ситуацією в області в цілому.

"Моє завдання, як Верховного Комісара у справах національних меншин ОБСЄ, не тільки вивчити ситуацію в регіоні, але й діяти, як механізм раннього попередження, запобігання можливих конфліктів", - сказала Астрід ТОРС.

IMG_3699.jpg

Говорячи про суспільно-політичну ситуацію на Донеччині, учасники зупинилися і на «мовному» питанні. Сергій ТАРУТА зазначив, що гострої проблеми у взаєморозумінні людей, що говорять українською або російською мовою не існує.

Андрій ШИШАЦЬКИЙ ще раз підкреслив, що в цьому питанні потрібно поставити крапку, тоді під час виборів політики вкотре будуть спекулювати на мовній темі.

Голови облдержадміністрації та облради розповіли Астрід ТОРС і про роботу, яка проводиться з делегування повноважень місцевим органам влади.

Говорячи про реформування системи регіонального управління в цілому, губернатор зазначив, зараз в цьому напрямку ведеться активна робота.

- Ми хочемо, повернути довіру народу, щоб влада була «прозора», вибори - чесними, і активно міг розвиватися малий і середній бізнес. Ми хочемо, щоб люди вірили нам, - сказав Сергій ТАРУТА.

Він також додав, що вже є перші зміни. Так, в області відбулися кадрові перетворення в правоохоронних органах.

Після спілкування з керівництвом області, Верховний Комісар ОБСЄ зустрілася з представниками національно-культурних організацій області. Астрід ТОРС, зокрема, обговорила реалізацію в регіоні основних положень мовного законодавства України.

Прес-служба