Прес-центрНовиниНаша задача - підвищити ефективність влади...
Новини

11.04.2024, 06:40

Проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА-2024"

Інші новини

06.04.2024, 07:15

Публічні консультації

26.03.2024, 14:15

Уряд ухвалив важливі зміни щодо виплат переселенцям

13.03.2024, 11:35

Про онлайн курс « Декларуйся»

26.02.2024, 15:15

Тренінг на тему: TONE FROM THE TOP: ефективний антикорупційний менеджмент в організації

Наша задача - підвищити ефективність влади

19 березня 2014 року, 18:55

Про це заявив губернатор Донецької області Сергій ТАРУТА в ході сьогоднішньої зустрічі з делегацією Послів Особливого Призначення - Високими Представниками країн - членів Європейського Союзу у програмі Східного партнерства, говорячи про пріоритети роботи регіональної влади.

Участь у зустрічі також взяв голова Донецької облради Андрій ШИШАЦЬКИЙ.

3.jpg

У ході зустрічі Сергій ТАРУТА в черговий раз підкреслив, що першочерговими завданнями обласної влади залишаються поліпшення якості життя людей, боротьба з корупцією, активізація роботи малого та середнього бізнесу, а також створення сприятливого інвестиційного клімату.

Губернатор також поділився з представниками присутніх на зустрічі дипмісій Франції, Литви, Чехії та Польщі планами щодо створення в регіоні системи електронного управління за прикладом провідних зарубіжних країн.

«Дана система дозволить нам зменшити залежність людей від чиновників» , - сказав Сергій ТАРУТА.

Зі свого боку Посол Особливого Призначення - Високий Представник Литви за програмою Східного партнерства Вайдотас ВЕРБА зазначив, що метою візиту зарубіжної дипмісії в Донецьк є необхідність почути оцінку того, що відбувається безпосередньо від керівництва регіону.

2.jpg

Говорячи про поточну соціально -політичну ситуацію в регіоні Сергій ТАРУТА сказав, що в Донбасі є кілька факторів, що впливають на обстановку в області. Насамперед, це висока соціальна напруженість, пов'язана з різким погіршенням життя населення, важке становище економіки і висока корупція, що перешкоджає розвитку бізнесу.

«Цей соціально напружений клімат разом з проросійською риторикою викликає додаткову агресивну енергію», - сказав голова облдержадміністрації.

Водночас губернатор запевнив іноземних гостей в тому, що обласна влада докладає усіх зусиль для стабілізації обстановки в регіоні в законному руслі. Зокрема, за ініціативи регіональної влади проведено низку кадрових перестановок серед керівництва силового блоку області. Дії нових керівників вже сьогодні істотно підвищили рівень безпеки на вулицях Донеччини.

«Мирні демонстрації ми завжди вітаємо, ми готові з ними вести діалог, але без агресії», - підкреслив Сергій ТАРУТА.

Під час зустрічі губернатор також відповів на запитання зарубіжних дипломатів стосовно реалізації політики децентралізації влади. На думку Сергія ТАРУТИ область повинна отримати більше прав, зокрема, в питаннях фінансової самостійності.

Окремо губернатор торкнувся і теми майбутніх президентських виборів. «Ми в Донбасі зробимо чесні вибори. Сьогодні стоїть завдання перед органами влади провести прозорий виборчий процес. Я впевнений, що ми впораємося з цим», - зазначив Сергій ТАРУТА.

На завершення зустрічі Сергій ТАРУТА подякував іноземним дипломатам за ту увагу, яку вони приділяють з метою допомоги у вирішенні проблем Донецького регіону.
Учасники зустрічі також висловили взаємну зацікавленість у спільній реалізації проектів економічного і гуманітарного характеру.


Прес-служба