Прес-центрНовиниПри Єврорегіоні «Донбас» створена депутатська...
Новини

22.02.2022, 16:00

Депутат Донецької обласної ради Василь Щербань провів "пряму телефонну лінію" з виборцями

Інші новини

21.02.2022, 09:20

Парламент відновив індексацію пенсій, призначених посадовим особам місцевого самоврядування

19.02.2022, 09:30

День Державного Герба України

18.02.2022, 12:35

Місцеві ради на пленарних засіданнях сесій розглянули програми місцевого розвитку та актуальні питання життєдіяльності громад

17.02.2022, 15:25

Працівники виконавчого апарату Донецької обласної ради провели онлайн-нараду з представниками Великоновосілківської селищної ради

При Єврорегіоні «Донбас» створена депутатська робоча група

24 січня 2014 року, 17:30

 

24 січня в ході засідання Ради Єврорегіону «Донбас» було прийнято рішення про створення спільної депутатської робочої групи.

Члени засідання обговорили проект положення про спільну депутатську групи, напрямки її роботи.

Найближчим часом буде опрацьований персональний склад даного робочого органу.

Голова Донецької обласної ради Андрій Федорук акцентував: «Ми прийняли рішення про створення спільної депутатської робочої групи для того, щоб зробити роботу більш ефективною. Депутати наших рад будуть генерувати нові ідеї для подальшого плідного співробітництва в рамках Єврорегіону «Донбас».

44.jpg

Діяльність депутатських робочих груп внесе великий внесок у розвиток інститутів місцевого самоврядування. Здійснюючи збір думок громадян, представників бізнесу, науки, владних структур, узагальнюючи їх, ми зможемо більш успішно і ефективно організовувати планування, чіткіше визначатися з постановкою першочергових завдань та довготривалих проектів.

І, зрозуміло, обмін досвідом депутатської діяльності, який є неминучим при тісній співпраці, вчинить дуже позитивний вплив на результат нашої спільної роботи.

55.jpg

Це дозволить нам вести діалог за всім спектром проблем, які потрібно і можна вирішувати разом. Тільки об'єднуючи зусилля, можна досягти високих результатів».

 

 

Прес-служба